Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan kezeljem a lent leírt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a lent leírt helyzetet?

Figyelt kérdés

Barátommal 7 hónapja vagyunk együtt. Én 18 vagyok, ő 20 éves. Nekem ő az első kapcsolatom, neki én vagyok a harmadik komolyabb barátnője. A kapcsolatunkkal semmi gond, szerencsésnek érzem magam, hogy vele lehetek. Rettentő odaadó, a tenyerén hordoz, dicsér, jóban rosszban mellettem áll. (A kapcsolatunk alatt volt egy nehezebb, lelkileg nagyon megterhelő hónapom és ott is végig mellettem volt.) Veszekedni sem nagyo szotunk, ha valamilyen nézeteltérésünk volt, leültünk és normálisan megbeszéltük. A szexuális életünk is jó. Szóval tényleg semmi okom a panaszkodásra.

Viszont tegnap nála voltam és elmentünk fagyizni ls valahogy hozzám került a pénztárcája. Eddig egyszer sem került sor erre,úgy hogy bele is nézzek. Most megtörtént és a képtartóban lévő képeknél az egyik kép az exe képe volt. Az előttem lévő lányé. Mi ugye novemberben jöttünk össze, kettejük között eg kábé március április körül ért véget az egész. Tudom, hogy a barátom hibájából lett vége az egésznek, és sokáig emésztette a dolog. Viszont azt hittem, hogy túltette magát az egészen addigra, mire összejöttünk. Úgy tűnik mégsem. Vagy nem tudom, teljesen össze vagyok zavarodva. Hiszen a kapcsolatunkkal semmi gond, de az meg csak nem normális, hogy még mindig az exe képét hordozgatja a pénztárcájában. Egyelőre nem hoztam fel neki, annyira lesokkolt az egész. Hogyan hozhatnám fel neki? Vagy felhozzam egyáltalán?

Azt nyilván fölöslegesen kérem, hogy vegye ki onnan a képet, akkor majd máshová rakja.

Segítsetek kérlek, borzasztóan megvagyok zavarodva.



2020. jún. 8. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Túl dramatizálod szerintem. Mielőtt megemlítenéd neki gondold át, hogy lehet valami hülye kis ok miatt van az még ott. No meg saját vélemény szerint én soha a rohadt életben nem foglalkoznék azzal, hogy milyen kép van a pénztárcámban, mert abban azt nézem, hogy el hagytam-e a pénzem vagy megloptak-e.
2020. jún. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgess vele erről, segíts neki túllépni rajta. Együtt megoldjátok ezt a helyzetet. Szerintem semmiképp se cseszd le emiatt, az csak rontana a dolgon.

Egyébként az is megeshet hogy véletlenül benne felejtette és ezért nem vette ki. A fiúk nem mindig olyan rendezettek mint a lányok szóval lehet hogy csak ott hagyta és nem vette észre. Ez is megeshet.

2020. jún. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak benne felejtette.
2020. jún. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele erről, mert szerintem ha magadban találgatsz, akkor az csak ront a helyzeten.
2020. jún. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a kérdést. Az ottfelejtettet erősen kétlem sajnos. Van ott egy határozottan új kép is, kb 5 hónapos. És ez egy kicsi kép, míg a lányé tripla akkora. tehát ha kinyitja a pénztárcáját az az első dolog amit észrevesz az ember. Megpróbálok vele beszélni, valahogy óvatosan felhozom.

Köszönöm mindenkinek!

2020. jún. 9. 00:47
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindent amit a páromnál véletlenül találtam exhez köthető dolog amit elfelejtett kidobni vagy benne volt a Régi cuccai között amiket nem használt azokat mind ketten égettük el. Addig nem nyugodtam míg a tűz hamuvá égeti a cuccokat. (Volt közte póló, “szerelmes levelek”, hűtőmágnes)Ő boldogan egyezett bele semmi nézeteltérés nem volt ebből. Próbáld te is rávenni. Utána már sehova nem tudja elrakni.
2020. jún. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
En megtartottam ezt azt az extol. Emlek, volt egy kapcsolat egy jo emberrel. Nem szeretnek ugy tenni mintha nem tortent volna meg ezert hat megvan. Most pl mar nem tudom hol van a kozos kepunk de tudom h meg megvan XD . Szerintem az egy kep tenyleg nem a vilagvege. Vedd ki es ha rakerdez/megsertodik akkor visszaadod vagy megbeszelitek nemtom...de ha nem is szol semmit akkor csak dobd el te.
2020. jún. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
87%
Szia! Én megértelek hiszen míg így is sokkolt,hogy velem ez még nem történt meg. Ha én lennék a te helyzetedben sem reagáltam volna jobban mint te. Én viszonylag féltékeny típus vagyok,ha történik valami olyan,de így a mindennapokban nem. Az én véleményem szerint tuti kizárnám azt a lehetőséget hogy ott felejtette. Hiszen mint mondtad volt benne friss kép is. Viszont fogalmam sincs miért hordja még mindig bent.Szerette akkor szerette de gondolhatna rá hogy most veled van és nem esne ez neked valami jól ha éppen tudomást szereznél róla. Ha pedig még mindig nem lépett túl rajta akkor nem érdemel meg téged. Engem bántana ez a dolog. Kérdezd meg tőle mert így csak találgatni lehet. Remélem tud rá meggyőző magyarázatot mondani,és rendben lesztek! Ha beszélgetni szeretnél írj nyugodtan privátban, én is párkapcsolatban élek de hálisten ilyen helyzetben még nem voltam! 19L
2020. jún. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van képem az exemről a tárcámban. Ballagási kép. Párom is tud róla és egyáltalán nem zavarja.
2020. jún. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!