Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan kezeljem a helyzetet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés

Nemrég megismertem egy lányt, akivel nagyon jóba vagyunk, és most felvetette hogy jöjjünk össze. Nekem már előtte is bejött és voltak ráutaló jelek hogy én is neki, majd csókolóztunk és másnap felvetette ezt.

De a kérdés most jön. Én 21 éves vagyok, ő 16. Nekem soha nem volt még rendes kapcsolatom. voltak futó kalandjaim, meg 2-3 napos dolgok, de ez mind csak a szexről szólt (és ez se volt annyira sok csak pár).

Most attól félek hogy el fogok szúrni valamit, félek tőle hogy olyat fogok mondani akaratlanul ami rossz lehet. Nem tudom konkrétan mit kell csinálni egy kapcsolatba, viszont végre 21 évesen találtam olyat akivel kölcsönös a szimpátia, tényleg jól elvoltunk ez elmúlt hetekben.

Végül is akkor a kérdés: Tud valaki tippeket adni hogy mit csináljunk, milyen programokat találjak ki?


Lehet olyan a kérdésem amit nem lehet megválaszolni de egy próbát megér :)


A válaszokat előre is köszönöm :)


2016. szept. 13. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Most itt az ideje hogy legyen egy komoly kapcsolatod.Ha komolyan tetszik a lány és komolyan gondolod a dolgot akkor nagyon fontos hogy öszintének kell légy vele.Meghivod valahova,és elmondod neki öszintén hogy nagyon tetszik neked és elmeséled neki hogy neked eddig csak futó kalandjaid voltak nem volt még olyan lány akivel komolyabban gondoltad volna de te most azt érzed hogy végre találtál egy olyan lányt aki aranyos aki többet ér mint egy futó kaland akivel beválalnál egy kapcsolatot mindig az a fontos hogy öszintének kell légy hogy megtudjon mindig bizni benned és lássa hogy komolyan gondolod ez fontos vagy neki
2016. szept. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A szüleidtől kérj tanácsot ők igazán tudnak rajtad segíten de az interneten nem kapod meg a megfelelő választ .
2016. okt. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!