Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kérdésem a barátnőmell össze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésem a barátnőmell össze vesztünk és az mondtuk vége de újra elkezdtünk beszélgetni és honnan tudom hogy újra akrja vagy csak barát?

Figyelt kérdés
első héten minden nap beszéltünk de most csak minden második nap ami érthető mert nagyon sok a dolga van mikor nagyon érdeklődő jól mulatunk most fogunk a haverokkal találkozni szokott videót küldeni képet mit csinál meg ilyenek ez jelent valamit honnan tudom hogy újra akarja ő is
2020. jún. 17. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Mikor majd nem bármi másról beszéltek, hanem a kapcsolatotok sorsáról és eldöntitek, mi legyen. Kommunikáció!
2020. jún. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legegyszerűbb ha megkérdezed és megbeszélitek :)
2020. jún. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez alapján +1 ember vagy aki végtelen figyelmet ad neki, bármit küld neked. Felkéne hozni hogy 1, találkozni akarsz 2, megbeszélni a köztetek lévő kapcsolatot, a történteket és a hogyan továbbot.


Ha tereli a témát, hülyít vagy nemet mond, akkor tudod hogy csak szemetes vagy.

2020. jún. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!