Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítás után ezt mondta az exem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után ezt mondta az exem?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 napja szakítottunk.

Ő szakított (hozzáteszem ez nem az első szakítása, és az előzőknél ugyan ez volt az indok) mondván, hogy szeret engem, jó velem lenni, minden tökéletes lehetne, de néha előjön benne egy bizonytalanság érzés, hogy valami nem az igazi.

Volt egy pár napos gondolkodási ideje, ami alatt el tudta dönteni, hogy most mennyire vegye komolyan ezeket az időszakokat, illetve, hogy tud-e így tovább kapcsolatban maradni velem, hogy néha jönnek neki ilyen érzései.

Régebben is mindíg emiatt szakított, de utána mindíg megbánta a döntését, ezért kért most gondolkodási időt, hogy ne hamarkodja el a döntését, hogy később ne bánja meg.

Végül ugyebár úgy döntött, hogy nem akar így velem lenni, bármennyire is tökéletes a kapcsolatunk, mikor elmúlik nála ez a bizonytalankodás.

Én ezt megértettem.

Erre benyögött egy olyat, hogy esetleg évek múlva, ha nincs senkink és úgy alakul, hogy a sors összehoz minket, szivesen együtt lenne velem.

WTF?

Évekkel később nem állna fent ugyanez a probléma?

Mikor megkérdeztem, hogy facebookon, egyéb közösségi médián akkor töröljük egymást?

Azt válaszolta, facen maradhatunk ismerősök, mert végülis nem haragban váltunk el, és ha úgy van, hónapokkal később még barstok is lehetünk.

Hozzátette, hogy semmiképp nem most, mert előbb el kell telnie pár hónapnak, hogy túl lépjen rajtam.

Ezt nem értettem, hiszen a korábbi szakításainknál, nagyon ellenezte, hogy barátok legyünk, mondván, hogy ő nem bírná elviselni ha esetleg az új pasimról kezdek el neki beszélni.

Mondjuk ezt most is mondta, de nem értem, hogy akkor most miért nyitott a barátságra?

Szóval nem értem ezeket miért mondhatta.

Szexkapcsolat miatt 100% hogy nem.

Ismerem őt annyira, hogy tudjam, hogy ő soha nem használna ki.



2020. jún. 20. 14:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazából szerintem teljesen mindegy mit gondol. Ne kattogj rajta, foglalkozz valami mással, mert nyilván van annyi önbecsülésed, hogy ezzel a pasival ne járjál többet, se most, se később. Tudom, hogy vonzó a visszautasítás ilyen fiatal korban, de ha rám hallgatsz nem pazorolod az idődet erre a fiúra.
2020. jún. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hát mivel ez már vagy 4. szakításunk, nem hinném, hogy újra összejönnék vele.

Eddig megtettem mert nagyon szerelmes voltam/vagyok belé, de már látom, hogy ez kevés egy kapcsolathoz.

Plusz néhány nagyon bántó dolgot mondott mielőtt elváltunk.

(Persze nem szándékosan, csak az érzéseit mindta el)

Ezután csak olyan fiúval akarok lenni, aki robban ha tudja, hogy elveszíthet, nem pedig egy olyat, akinek hol kellek, hol nem.

2020. jún. 20. 14:58
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ismerem őt annyira, hogy tudjam, hogy ő soha nem használna ki."


Eddig is végig kihasznált. Ha tökéletes lenne az a kapcsolat, nem szakított volna már negyedszerre is és nem érezne bizonytalanságot. Azt se tudja mit akar, csak magyaráz össze-vissza. Azért mondta az évek múlva lehetne valami szöveget, mert annyira lenéz téged az eddig történtek alapján, hogy azt hiszi még akkor is a nyakába ugranál és bármit megtehet veled. Egyben ha nem úgy alakulna az élete ahogy azt várja (egyedül marad, nem talál mást, nem talál olyat akire gondolt, unatkozik, stb.), akkor elővehessen téged.

2020. jún. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak tartaléknak akar téged, hogy legyen kihez visszafutni, mikor épp nincs senki. Ne vicceljünk már. Ennél minden értelmes nő többet ér és érdemel.
2020. jún. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Thispain ***** válasza:
Szerintem igen.
2020. jún. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Őszintén sajnállak és elnézést is kérek a fiúk nevében, hogy ilyen fiúd volt. Ez nem igazi szerelem amit a srác érzett és igazából szeretted így nem láttad tisztán, legalább annyit nem szenvedtél, mintha. Remélem túl leszel rajta, és mint pl én is, vannak hozzám hasonlóan normális csávók, szóval ha készen állsz a szakításod után, akkor tényleg óvatosan válassz párt magadnak.

19/F

2020. jún. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a logikát: tök jól elvagyok valakivel, de szakítok mert bizonytalan vagyok? Szakítana a halál. A barátodnak ezek szerint még nem volt igazán fostócsa kapcsolata. Nehogy várj rá évekig. Nagyot hibáznál :)
2020. jún. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 dizelesgozgep válasza:
100%

Ilyet nekem egy csaj mondott egyszer... "Ha 40 éves koromban nem lesz senkink akkor..." Hát mondom abból nem esszel. Nincs ló jó a szamár is című talon játék...

Valószínű minden jó volt csak nem volt igazán szerelmes komolyan, de arra vágyik. Vagy valami romantikus szar van fejében.

Semmiképp ne asszisztálj ehhez.

2020. jún. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

23:08

Az a vicc, hogy az előttem lévő kapcsolata egy igazi szar volt :D

A csaj őrült volt, féltékeny, külsőre nem is tetszett az exemnek mert a lány molett volt de ő a vékonyakat szereti mint amilyen én is vagyok.

A csaj 8 hónapn keresztül szadizta de mikor szakított az exemmel, ő még futott utána mint egy pincsikutya.

Sőt ő számára fontos a jó szex a kapcsolatban, az exével egy szar volt elmondása szerint, velem meg isteni volt (elmondása szerint ezért nehéz is volt elengedni engem)

Szóval igazából a fene se érti az egészet. Az exe egy szar volt minden tekintetben amiben én jobb voltam, egy dolog van ami szerinte az első szerelmében megvolt, bennem meg nem, hogy rám nem tudott miért felnézni, nem hoztam semmi újat az életébe, az első exe meg igen.

Szóval gondolom ez az egy dolog nála olyan meghatározó, hogy mindegy, hogy minden milyen tökéletes, ha ez nincs meg, szar az egész kapcsolat.

Az exében pedig ez pont megvolt.

Hozzáteszem, az exem se egy pezsgő személyiség :D

Sulizik, otthon van, néha ráveszi magát az edzésre, havonta egyszer összefut a haverjaival, és azt is neki kell mindíg megszerveznie különven a nagy “barátai,, szarnak a fejére kb.

2020. jún. 21. 12:37
 10/13 A kérdező kommentje:

Írjatok pls.

Mindenki véleményére kiváncsi vagyok!

2020. jún. 23. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!