Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 1 hónapja járunk a barátommal,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja járunk a barátommal, de egyre jobban érzem hogy távolodik tőlem. Tegnap azt mondta, hogy kb egy hete nyűgös vagyok és fura neki. Mit csináljak? Nem szeretném ha szakítanank viszont így sem jó.

Figyelt kérdés
Friss a kapcsolat, az elején minden happy volt de most egyre nehezebb, igen én is nyugosebb vagyok de nem tudom ez e a baj, szakítanom kellene? Vagy mit tegyek? 18/L
2018. júl. 3. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Rád unt, ebből sajna szakitás lesz
2018. júl. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám hogy rám unt, azért ahhoz még elég friss a dolog.
2018. júl. 3. 12:42
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Sztem ne szakíts, várd ki a végét, lehet h egy szünet is elég lesz, vagy csináljatok vmi cuki közös programot;) 18F
2018. júl. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van, már az is eszembe jutott hogy sokat vagyunk együtt és ez lehet a baj..
2018. júl. 3. 14:26
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Talan nyugos vagy...
2018. júl. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tört be a vörös hadsereg? Lehet az a gond.
2018. júl. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem nem tört be semmi :Ddd
2018. júl. 3. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!