Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A tizenévesek párkapcsolataiba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tizenévesek párkapcsolataiban általában a fiúk vagy a lányok a dominánsabbak?

Figyelt kérdés
Tudom, sok szempontból lehetne beszélni a dominanciáról, de összességében kérdezem.

2020. jún. 21. 22:22
A kérdező szavazást indított:
Erősen a lányok a dominánsabbak.
Inkább a lányok a dominánsabbak.
Közel egyenlőek a fiúk és a lányok.
Inkább a fiúk a dominánsabbak.
Erősen a fiúk a dominánsabbak.
54 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nehéz mert attól függ miben. Én lány vagyok, alapvetően a párom egy magabiztosabb ember mint én. Viszont például az első csókot én hoztam szóba majd annak hatására ő kezdeményezte, de ha nem hoztam volna szóba akkor félt volna említeni és kezdeményezni. A találkozásokat is én erőltetem jobban, de például valentin napra ő talált ki egész napos programot. Összességében nem érzem azt hogy tudnám őt irányítani vagy nagy mértékben befolyásolni őt bármiben (nem is akarom) és én sem hagyom magamat szóval emiatt az egyenlőre szavaztam.
2020. jún. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
12%
#1 A félés nem a legjobb szó, inkább nem akarunk újra pofára esni azért nem dobjuk be magunkat azonnal mindenben, beleélve magunkat a szituba.
2020. jún. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%
Ebben a korban szerintem gyakran inkább a lányok.
2020. jún. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!