Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Melyiket válasszam? Volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam? Volt egy 2 éves kapcsolatom amit el csesztem hisz meg csaltam a párom. De egy év után vissza fogad ha meg tanulom őt szeretni. És még van egy szőke velem egy idős csaj és azt hiszem be jövök neki...

Figyelt kérdés
Menjek vissza az elrontottba vagy újkapcsolatot válasszak amíg nem késő......na ez itt a kérdés!!!

2020. jún. 23. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se! Nem vagy kapcsolatra alkalmas, ha "választanod" kell. Maradj egyedül és csak akkor jöjjön bárki is szóba, ha már megtaláltad önmagad és nem azért jössz össze valakivel, csak hogy legyen valakid. Addig nem kell belevágni egy kapcsolatba, amíg ennyire érzelem és értelem mentesen gondolkodsz.
2020. jún. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

A kettő közül a másodikat vagyis az új csajt, de szerintem is előbb dolgozz kicsit magadon aztán legyen kapcsolatod!


24/F

2020. jún. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Csatlakozom a többiekhez. "Meg kell tanulnod szeretni" egy kapcsolatban?
2020. jún. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Előbb nőj fel.
2020. jún. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!