Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestéssel kapcsolatos...

Hajfestéssel kapcsolatos kérdések? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Első sorban fodrászokhoz szeretnék fordulni, biztos megfordul erre 1-2.

Velem az a helyzet hogy én múltkor befestettem a hajam kékre, de csak elől a frufrum. Na az pár napig szép volt, jó volt, de utána ledobta és zöld lett belőle. (Előtte én feketével festettem be a hajam többi részét, akkorra már az is barna lett, ahogy kopott) Szóval akkor barna-zöld hajam volt. Utána vöröset szerettem volna és először csak simán rá lett festve de nem volt az igazi. Később leradíroztuk a fodrásznak tanuló ismerősömmel, viszont az volt az érdekessége a dolognak hogy CSAK elől "szívta le" meg a hajtövemnél. A hajam közepe és vége egyáltalán nem lett világosabb, ugyan olyan barna maradt kb. Sokáig rajta volt a radír és utána befestettük vörösre. Azóta már lenőtt, stb-stb.

Kérdéseim tehát a következők:

1. Hogy tudnám úgy leradírozni (nem szeretném már szőkítővel tönkretenni....) hogy szépen lehozza és szép, élénk színt tudjak kreálni?

Elmennék én fodrászhoz de arra most nincs pénzem, ezért itthoni megoldást szeretnék mindenképp.

2. Ha most vöröses a hajam akkor hogy tudnám narancsvörösre festeni?

3. Ha pl. szőkíteni szeretném, hogy csináljam? Mert elég sok hajam van és az a kérdés fogalmazódott meg bennem hogy hogy is kéne ezt.. Ugyanis ha elől elkezdem, akkor mire a végére érek, a legelső tincseimnél már nagyon lejár a hatóidő, mikor mossam le hogy ne roncsolja szét teljesen?

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat, nagyon fontos lenne.



2014. ápr. 1. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez a dolog akkor is kellő szakértelmet igényelne, ha nem lenne ilyen mozgalmas előélete a hajadnak.

Mi lenne, ha megkérdeznéd a fodrásztanuló barátnődet? Neki már kell lennie tapasztalatának. Menj el vele a tanműhelybe, ott a szakoktató felügyeletével és tanácsaival biztosan olyan eredményt fogtok elérni, amit meg lehet csinálni.

2014. ápr. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ő se tudja. Tanműhelyben lett vörösre festve a hajam, a szakoktató se mondott semmi hasznosat, csupán annyit hogy a radír szerinte szőkítő volt, mert olyan volt a szaga.
2014. ápr. 2. 15:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nagyon sajnálom, hogy ilyen tapasztalatod volt pont egy tanműhelyben...

Az az igazság, hogy én hiába mondanám el, mit hogyan csinálj, az nem lenne jó, mert menet közben változhat a technológia az éppen aktuális eredménytől függően. Ezt a dolgot folyamatában kell követni és dönteni. Ha rövid lenne a hajad, akkor még megpróbálhatnád, de mivel hosszú, könnyen lehet olyan a végeredmény, hogy egy tapasztalt fodrász sem tudná helyrehozni.

2014. ápr. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kinek mi a hosszú... Vállig érő hajam van, nem is az a baj vele hogy "hosszú", hanem hogy nagyon dús.. Volt már ritkítva nem egyszer de nagyon dús még így is..
2014. ápr. 5. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!