Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Talán ő még érez valamit??

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán ő még érez valamit??

Figyelt kérdés
Sziasztok!! A helyzet a következő:tavaly nyáron összejöttem egy fiúval,előtte legalább másfél évig kerülgettük egymást.Nagyjából 3napja voltunk együtt amikoris az exe ráírt hogy mizujs,kibékültek,újrapróbálták,de közben velem is volt. Én egy haverjától tudomást szereztem erről és szakítottam vele,utána ő is azzal a lánnyal mondván hogy megbánta és neki csak én kellek...Karantén előtt találkozót beszéltünk meg,hogy megbeszéljük,mert nyáron nem hallgattam őt végig,egyszerűen otthagytam,mindenhonnan letiltottam stb....Ez március eleje volt,utána találkozgattunk,újra összejöttünk,de a vége ,igaz hogy két hét után de ugyan ez lett...Én újra otthagytam őt...A helyzet viszont az hogy követ instagramon,likeolgatja a postjaim,a történeteimre szavaz,behúzza maxra és én ezt nem értem....fiúk!!!!Nálatok ez jelentene valamit??? Válaszaitokat előre is köszönöm!!!

2020. jún. 29. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát igazából, magadnak teszel a legjobbat, ha nem foglalkozol olyannal aki úgy próbálja újra az exével, hogy közben veled együtt van. Az ilyet jobb messze kerülni a saját érdekedben. Az meg, ha azt mondaná érez még valamit az aligha hihető. Ha valaki szereti a másikat nem játszadozik a hátad mögött.
2020. jún. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Persze érez, jó neki egyszerre két csajt is dugni, akiknek semmilyen elvárása nincs felé, mert nem tisztelik magukat sem annyira, hogy ilyen alakkal ne álljanak szóba.

Komolyan egy ilyen gusztustalan emberrel akarsz még foglalkozni? Miért érdemelne ő meg téged?

2020. jún. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!