Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Amikor velem van a fiu akkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor velem van a fiu akkor ugy gondolom hogy semmi esély a kapcsolatunknak, nem látok benne semmit. De mikor nincs velem akkor hiányzik meg stb. Nem vagyunk együtt. Ez mi? Talán érzek valamit? Vagy csak szeretethiany?

Figyelt kérdés
Miert van?
2016. júl. 25. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Fellangolas/szerelem, majd kiderül, ezt csak te tudhatod.
2016. júl. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy azért gondolod azt mikor veled van, mert neked nem pont egy ilyen fiú az ideálod? Vagy esetleg mert magadat nem bírod vele elképzelni? Nem látsz benne reményt? Szerintem ha hiányzik, akkor biztosan érzel valamit, de az is lehet, hogy fellángolás. Attól függ, mióta érzel így. Ő bír téged?

Igazából én is szoktam így lenni, de én azért nem látok benne semmit, mert túlbecsülöm a srácot, és magamat nem igazán tudom vele elképzelni, bemesélem, hogy kevés vagyok. Nem lehet, hogy valami ilyesmit látsz? Vagy pont fordítva? Igazából tényleg neked kell rájönnöd. Csak hagyd magad sodródni az árral:)

2016. júl. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!