Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Eljátszott bizalom, lehet még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljátszott bizalom, lehet még bízni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Érdekelne a véleményetek.

Ti hogy vagytok a bizalom témával.

Ha valaki eljátszotta a bizalmatokat, xy idő után tudtok benne újra bízni??

Mennyi az az idő miután újra kilehet jelenteni hogy semmi kételkedés nincs a dologban?



2020. júl. 7. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Mit takar ez pontosan? Egy megcsalás, vagy egy kisseb hazugság? Mert nagyon nem m1.

Aki 1x megcsal, az többször is meg fog és sose szabad bízni benne utána.

Ha engem megcsalna a bartánőm, tuti csak addig lennék még vele ameddig dugni tudom és ameddig nem kell rá költeni.

2020. júl. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem nem egy konkrét időnek kell eltelnie, hogy újra bízzunk vkiben. Az illetőnek bizonyítania kell, hogy újra meg lehet benne bízni.

Nálam így működik. :)

2020. júl. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szituációtól függ, de nálam 1 bizalom van és ha eljátsszák, akkor vége.

Ha mégis nagyon teper az illető, akkor kétségekkel és rengeteg bizonyítás árán enyhülök, viszont újra bízni már nem fogok, főleg ha az a bizonyos dolog szándékos volt.

2020. júl. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Első válaszadó:

Nem megcsalás..legalábbis nem mondható annak..bár én teljesen úgy érzem..

Igazából együtt voltunk 1.5évet(együtt is éltünk)..aztán kezdődött minden azzal hogy rengeteget veszekedtünk és besokalt mindkettőnk..ezért elköltözött azzal az indokkal hogy időre van szüksége.


2hétig kb nem is volt semmi baj..

Aztán képbe jött egy lány(egyetlen barátnöm akiben tényleg megbíztam) elég fura helyzetek alakultak ki..

Mintha lenne köztük valami..

De azt állitották hogy nincs semmi csak barátok. Ezt egyetlen 1x elhittem, és csodák csodájára kiderültek a dolgok.(bejönnek egymásnak, aztán össze jöttek, lefeküdtek)

Utána közölte velem a srác hogy hiányzok neki kidobja a csajt..

Össze jöttünk 3-4nap mulva már nem volt biztos az érzéseiben megint el hagyott..

Ezt 3x eljátszotta..

4.alkalommal össze jöttünk azóta együtt vagyunk, de nem tudok bizni benne, nem tudom el hinni hogy nincs senkije.. :(

2020. júl. 7. 16:10
 5/11 A kérdező kommentje:

Bocsii a hosszú szövegért.:(


Annyit kihagytam hogy 2.5hónapot voltunk külön, de ez idő alatt is folyton találkoztunk ( néha szándékosan, néha pedig kényszerből néztük egymást (egy munkahelyen dolgoztunk))

2020. júl. 7. 16:12
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Ha ez igaz, akkor meg is érdemled, hogy kihasználjon. xd
2020. júl. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez az eset pont olyan, ahol már nem lehet megbocsájtani. Egyszer előfordul, oké, lehet adnék még egy esély. Nálatok ez volt már a negyedik. Tényleg olyan naiv vagy, hogy azt hiszed, bármi változik ötödjére?
2020. júl. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

6os..nem értem végülis miért érdemlem meg,ez csak egy részlet volt a kapcsolatból..de köszi a válaszod:)


7es.. nem vagyok naiv, azota majdnem+1éve együtt vagyunk..változni változott nagyon sok minden..jo irányba,csak kevés a bizalom, és az érdekelt hogy többi embernél volt e olyan hogy hasonló esetek után képes volt megbízni a párjában.

2020. júl. 7. 17:52
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha, a helyedben lennék, tuti nem fogadtam volna vissza. Elhagyott, lefeküdtél a barátnőddel, vissza könyörgő magát, majd megint elhagy majd megint mindent vissza....

Mintha, csak addig kellenél neki, amíg megadsz neki mindent. Aztán, ha talál egy számára vonzó nőt, akkor hopp rá repül.

Egyáltalán nem bíznék már benne.

2020. júl. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem volt vissza könyörgés. :/ Én voltam az aki depresszioba volt..

Dehát ez a bizalom dolog nem jön vissza..

Pedig azota(1év alatt) nem csinált rosszat,de nem tudok jelenleg bizni benne..

Mikor újra össze jöttünk utána 1-2honapban nem volt baj. Boldogabb voltam mint valaha.. nem voltak kételyeim de utána már jöttek:( pedig nem csinált rosszat

És nem értem hogy miért ?

2020. júl. 10. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!