Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak már a barátommal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak már a barátommal, hogy ne legyen féltékeny?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan 1 éve vagyunk együtt. Én 16 éves leszek, ő elmúlt 17. A fő probléma, hogy betegesen féltékeny. Azt hozzá kell tennem, az előző barátnője aki az első volt neki megcsalta. Itt kiemelném,nem adtam semmilyen okot arra, hogy féltékeny legyen. Nem járkáltam el soha otthonról bulizni és hasonlók. Eleinte kis féltésnek gondoltam. Mostanában ott tartunk, hogy írtam neki elmegyek fürdeni. Jövök vissza, már aggódik mi van velem. ,,Sürgős dolognak" gondolta... Válaszoltam neki miszerint leírtam mit csinálok, visszakapom: mégis elérhetőt írt. Gondolom nem léptem ki az alkalmazásból... Múlthéten elmentünk szüleimmel kirándulni Tatára. Itt is rosszra gondolt, mert messze leszek, honnan tudja ő tényleg csak kirándulni megyünk. Továbbá nem fogunk beszélgetni. Már ott elcseszte a napom. Ha hímnemü egyeddel beszélek írásba az is probléma. Még akkor is, ha annak a fiúnak van barátnője és az égadta világon nem akarok mástól semmit. Barátomom kívűl nem írok mással rendszeresen. Sok hasonló volt már. Egyszer telefonba kiabáltam olyan mérges lettem. Eldaráltam, hogy odaadtam a szüzességem, rajzoltam, festettem sokat, karácsonyra kapott tőlem egy plüsst amit megintcsak magamtól készítettem és szülinapjára is kidíszítettem egy dobozkát amibe csokit tettem. Egy darabig ,,viselkedett", de megint elkezdte. Rengetegszer beszéltem vele és semmi szinte. Ott tartok, hogy feladom. Nem bízik meg bennem soha, akármit teszek.

2020. jún. 19. 01:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%
Ülj le vele, egy kicsit beszélgessestek, meg lelkizzetek.
2020. jún. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%
Dobd. Majd legfeljebb azt hiszi, hogy igaza volt amikor nem bízott meg benned, ennyi öröme hadd legyen.
2020. jún. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem közöld vele, hogy vagy megpróbálja magát rendbetenni, és nem féltékenykedni, vagy nincs értelme a kapcsolatotoknak. Ez tényleg beteges, amit csinál. Egy kapcsolat alapja a bizalom, enélkül jobb, ha szakítasz vele.k
2020. jún. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%

Ez egy pszichopata, a leheto leggyorsabban vess veget a kapcsolatnak. Nem kell sok hozza hogy par pofon is elcsattanjon, ha valamiert beleeli magat hogy (szerinte) hazudsz neki vagy megcsalod. Nem a te feladatod a mentalis problemait kezelni, vannak erre szakemberek.


Szukseg eseten - ha tartasz tole hogy fizikai eroszakra is kepes -, kerj segitseget a szuleidtol is, es szolj a barati korodnek is hogy figyeljenek.

2020. jún. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
25%
Aki feltekeny az magabol indul ki, o is megcsalna ha ugy van
2020. jún. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Pszhiopatának nem mondanám. Éjjel küldtem neki egy hosszú üzenetet amibe összefoglaltam mit érzek, hogy van ez. Az üzenet elején kiemeltem hogy így, mármint a féltékeny formába nem mehet tovább. Most reggel megkaptam a választ: nem állít meg engem ha dobni akarom őt. Továbbá tudom jól milyen volt az élete előttem és azt hitte boldog lehet velem. Szerinte ő a papucs. Azért álljunk meg... csomószor kimentem a gyakorlati helyére. Kimentem a buszmegállóba megvárni őt és volt rá példa hogy sírtam a telefonba mert felhozott a megismerkedésünk elején egy dolgot. Tömören azt történt hogy ő 1 hét után belém szerett és én nem a legkedvesebb módon mondtam meg hogy nem. Nem káromkodtam... Akkoriba lehet úgy kellett volna hogy adj több időt. Rettentően új volt a helyzet nekem... Ezért még most is haragszik rám.
2020. jún. 19. 09:34
 7/22 A kérdező kommentje:
Ja és tisztába van vele hogy rossz a féltékenysége. Doki is beszélt vele de semmi...
2020. jún. 19. 09:37
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
Figyelj, ha így áll a dolog, szerintem inkább szakíts. Ez a fiú kicsinál idegileg. Sajnos ezzel nem lehet mit tenni, a legjobb, ha elengeded. Az írásodból az jön lehogy már most kikészülsz ettől.
2020. jún. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem akkor ebben a kapcsolatban alapvető problémák vannak. Ha már az eleje óta haragot tart utánad csak azért mert lassabban szerettél bele, az nagyon nem normális. Ha tényleg szeret akkor el kell fogadnia úgy ahogy vagy. Ez a nagy bizalomhiány se normális. Mind ezek közben te még ugyanúgy szereted őt? Akár igen akár nem szerintem is szakítsál. Amint írtad meg sem akar állítani téged a szakításban...

17/L

2020. jún. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Miattam kezdett el rajzolni is... Azt hiszem szereztem némi tapasztalatot... Borzasztó nehéz az elválás. Anyuéknak volt igaza, nem ő lesz a férjem. Tudatosítottam már hogy nem ő lesz az örökre mert ki tudja mi jön még. Nem tudom és nem hiszem hogy lehet-e folytatni. Miután elutasítottam tavaly (én nem emlékszem rá, annyira nem fontos számomra) hozzávágtam csomó mindent. Akkor bocsát meg ha őszinte megbánást mutatok... neki nem volt őszinte mikor sírva bőgtem a telefonba hogy ne haragudjon... Tavaly nyár óta moderáltam magam viselkedésben.
2020. jún. 19. 10:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!