Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit lehet tenni, ha félek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha félek a párkapcsolatoktól? Vagyis hogy utána mi lesz, ha esetleg szakítunk, mert negatív példákat láttam magam előtt mindenhol.

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, elég későn érő típus. Most van az első párkapcsolatom, és most vagyok igazán szerelmes. Eddig csak tetszettek fiúk, ez az első szerelem.


Nagyon szeretem őt, ő is engem, 2 hete vagyunk együtt, de már több éve ismerem. Családomnak is bemutattam, nemsokára megyünk az ő csaladjához.


Megbízok benne, de félek is tőle. Nagyon sok negatív példát láttam már. Volt olyan osztálytársam, akinek a nude képeit az egész városnak elküldözgette a barátja, miután szakítottak. Volt olyan is, aki mindenkinek elküldte a szexvideójukat, meg insta story-ba is kirakta, és én ettől félek. Tudom, hogy nem olyan, és irracionális a félelmem, de félek, hogy ha majd lefekszem vele, akkor kiteregeti azt, és mindenkinek elmondja, hogy hogy b...tt meg, vagy valami. Félek, hogy k...ának fognak tartani, vagy valami.

Meztelen képeket nem fogok neki küldeni. Neki már küldtek lányok meztelen képeket, de nem élt vissza velük, innen is irracionális a félelmem. Egyik exét elkezdték k....ázni, és érte is kiállt, hogy nem az, pedig nincsenek is jóba, mert a csaj megcsalta.


Emiatt szakítani nem akarok, mert nagyon szeretem. Lehet jó lenne megbeszélnem vele ezeket az érzéseket, de félek a reakciójától, mert könnyen hiheti, hogy nem bízok benne.



2020. júl. 8. 13:34
 1/2 anonim válasza:
Figyelj, ez valamilyen szinten normális. Én is ezt láttam annak idején, hogy szakítás után megy a mocskolódás, és a fiúk nagy többsége jön ezzel a dologgal. Főleg a celebek részéről megy ez. Beszéld meg ezt vele, hogy te így érzel, hátha megnyugtat.
2020. júl. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a szerelemben pont ez a “nehéz”, hogy valahol hihetetlen mértékben bizalomjáték az egész.

azt tudatosítsd magadban, hogy ha jól választottál párt, régóta ismered, tudod, hogy nem tenne ilyet, akkor veled nem történhet meg hasonló.

az, hogy szakítás után nem jó hangulatban válnak el a felek és megy a mocskolódás elég gyakori, de szerintem ez a nude küldözgetős-szexvideó kirakós dolog nagyon szélsőséges eset.

ha korrekt, akkor ami köztetek történik, az nagyrészt köztetek is marad. nyilván, ahogy te megbeszéled barátaiddal úgy valószínűleg ő is, de ne úgy állj hozzá a kapcsolathoz, hogy majd kiteregeti a szennyesed, ha szétmentek.

bízz benne, pláne, ha az exe mellett is kiállt. ez számomra azt jelentené, hogy félre tudja tenni a szakítással járó sérelmeit, és korrekt ember módjára tud viselkedni. ez pedig sajnos egyre ritkább, úgyhogy becsüljétek meg egymást!

sok sikert! :)

2020. júl. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!