Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A szerelem eltűnhet valami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem eltűnhet valami negatív környezeti hatás miatt?

Figyelt kérdés
Barátommal több mint egy éve vagyunk együtt, ő nyáron egy elég rossz helyen dolgozott tőlem távol, ez nagyon megviselte és miután hazajött azt mondta már nem szerelmes mert ez a munka kiölt belőle minden érzelmet és hogy ilyen volt már vele sokkal régebben, de ha majd én küzdök érte akkor minden helyrejön. Én úgy gondolom ilyen nincs mert ha tiszta szívből szeretsz valakit akkor ő a mentsvárad, a biztos pontod ahova bármikor mehetsz és csak mert valami nehézség adódik amihez nekem semmi közöm, nem tűnhet el a szerelem, vagy ez csak kifogás? Mert látom rajta hogy szakítani sem akar de közben ez is van és eléggé őrlődik. Nektek mi a véleményetek?

2017. aug. 28. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne küzdj, felesleges... Keress olyat, aki szeret. :)
2017. aug. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bennem is teljesen ez van, de az is hogy én tényleg nagyon szeretem őt, csak már túl sok negatív dologvolt ebben a kapcsolatban
2017. aug. 29. 00:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogyha majd ha te küzdesz érte minden rendbe jön?

Ő az, akinek megváltoztak az érzései, neki kellene tennie azért, hogy minden a régi legyen, nem neked, akiben nem változott semmi sem.

Ha ő nem akar tenni a kapcsolatért, én sem tennék. Egyoldalú kapcsolatban nem akarnék élni, ahol csak én teszek a kapcsolatunkért.

2017. aug. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem nem tunik el kornyezeti hatas miatt. Az belul dol el. Akarmilyen rossz dolog tortenik az egyik fellel, attol meg a szerelem nem mulik el.
2017. aug. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Igen, van ilyen. Tapasztalat.

De ha már nem érzi fontosnak a kapcsolatot, márpedig ha nem tesz érte csak lesz, ami lesz, akkor hagyjad. Ha talpra áll és még szeretitek egymást, működhet.

Viszont a sok negatív dolgot mindenképp beszéljétek meg őszintén.

2017. aug. 29. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, a szerelem hogy eltűnik e ez relatív, ha fellángolás pár hét/hónap, agyi szinten 3-4 év, utána az agy nem termel olyan anyagot amitől szerelmesnek érzed magad:D
2017. aug. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!