Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem szeretem kimutatni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem kimutatni a rajongásomat a barátom iránt, mert szerintem inkább a fiúnak kell ezeket éreztetni. Mit gondoltok? Baj?

Figyelt kérdés

2020. júl. 9. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Miért baj ha ő is érzi, hogy szereted? Inkább csak gondok lesznek ha úgy érzi nem érdekel téged.
2020. júl. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Baj.

Mitöl vagy te különlegesebb,értékesebb,hogy csak neki kötelező,hogy körülugráljon?

Csak mert nő vagy?

Szerinted neki nem jár semmi,mert ő a férfi?Csak neki kötelessége,veled szembe a figyelmesség?

Ugyanúgy érző emberek vagyunk mi is,nem pedig robotok!

Egy párkapcsolatban mindkét fél tegye bele a maximumot.

Egyformán jár a figyelmesség,az odaadás,a szeretet mindkét félnek!

2020. júl. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kimutatom a párom felé a szeretetemet, rajongásomat.

Néha már sok vagyok, de nem tudok mit tenni, hogyha tényleg ennyire szeretem, nem vagyok képes elrejteni azt amit érzek és a viselkedésemen is látszik.

Szerintem természetellenes magaddal szemben is, hogy meggátolod az érzéseidet és nem mutatod ki.

Neki is jólesne szerintem, ha éreztetné veled.

A párom felém sem mutatja ki a rajongását, de tudom, hogy szeret és nem sajnálom tőle azért, mert én nem kapom meg.

2020. júl. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első mondja, úgy jöhet le, hogy nem is érdekel téged a másik. Nem kell folyton az elérhetetlent játszani.
2020. júl. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mástól elvárni, hogy kimutassa a "rajongását", de te meg nem akarod kimutatni, az igen, baj. De azt se pontosan értem, mit értesz rajongás alatt. Én például nem szoktam körberajongani senkit, meg nem is mondom minden percben azt, hogy "szeretlek", de szerintem nem is feltétlen kell, mert a legtöbb jó kapcsolatban szavak, meg ilyenek nélkül is lehet a szeretetet és a törődést érezni. De én a páromtól se várom el, hogy minden pillanatban körülugráljon, vagy bármi. A lényeg az, hogy érzem, hogy szeret, nem kell rajongani vagy mi. De szerintem mástól elvárni ezt, amíg te nem akarod megtenni, az pofátlanság.
2020. júl. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát például bókolni nem szoktam, csak ő szokott, ilyesmikre gondoltam.


Nekem alapból nem megy olyan jól kimutatni az érzéseimet se.

2020. júl. 9. 16:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem lehetlen az.

Akkor igyekezz kimutatni.

Nem csak a társadnak zavaró az ilyesmi,hanem a társas életben is nehéz lesz,ha faarcal reagálsz le dolgokat.

Ha örülsz valaminek,akkor nem kell elnyomni,ha izgatott vagy,hadd látszon,ha vidám vagy,akkor mosolyogj.

Ez nem azt jelenti,hogy erőltetetten röhögni kell mindenen,és szökdécselni,de azért ne legyél már egy sziklaarcú Clint Eastwood női kiadása.

2020. júl. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!