Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális a rajongásom?

Normális a rajongásom?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és amióta az eszemet tudom mindig rajongtam valamiért vagy valakiért . De az a fura hogy ez a mai napig így van . Most éppen egy filmszínészért rajongok de egy hónapja még másért rajongtam . Egyébként akikért rajongok azok vagy tragikus véget értek vagy pl filmekben ők voltak a legnagyobb hősök.
2015. máj. 8. 10:44
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és igen ezt ugy kell érteni hogy szerelmes leszek ezekbe a színészekbe.
2015. máj. 8. 10:51
 2/10 anonim ***** válasza:

Mindenki rajong valakiért vagy valamiért. Én a barátnőmért,egy-két színészért,sportolóért.

Bár én szerelmes nem lettem senkibe,szerintem ez normális nálad. :)

2015. máj. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak azért írtam ki mert szerintem mar nagy vagyok ehhez ..
2015. máj. 8. 11:10
 4/10 anonim válasza:
Szerintem normális. Még bőven fiatal vagy! Nem vagyunk egyformák...
2015. máj. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. máj. 8. 12:34
 6/10 anonim ***** válasza:

Nagyon hasonló cipőben jártam én is.

Állandóan szerelmes voltam valakibe (plátói).


Ma már tudom, hogy azok akik képesek erre, az nem más, mint, hogy az Isten lett szerelmes beléjük, és ezt az érzést vetítik ki(projekció) valami ideálra, mivel nem hisznek Istenben.

De attól az Isten szerelmes beléjük, pontosabban képesek "fogni" Istennek ezt a feléjük áradó roppant szeretet energiáit, melyet (mivel nem hisznek) ezért azt hiszik, pontosabban kivetítik egy másik személyre.


Ha megérted, hogy Jézus benned él, szeret energiáival, mint Isten, akkor úgy és oly módon fogsz vele találkozni, ahogyan nagyon keveseknek adatott ez meg.

2015. máj. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi hogy ezek a személyek akikbe beleszeretek 20-30-40 évvel idősebb férfiak .
2015. máj. 9. 23:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Ettől még nem szeretsz beléjük,csak azt hiszed.
2015. máj. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nincs veled semmi baj. A szerelem érzése és az idealizálás mondhatni "rokonok". A tudatalatti játéka. Még gyakran én is beleesek ebbe a hibába. Pedig már jó régen voltam tini...:)
2015. máj. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. máj. 11. 13:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!