Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kéne tennem? Ez még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Ez még helyrehozható?

Figyelt kérdés
Gimnazista fiú vagyok, és van két lány barátom. Tény, hogy elgondolkoztam már a szikrán velük, de a kinézetem miatt ezt nem mertem meglépni, és nem is ezért vagyok velük,csak simán nagyon jó barátok vagyunk. Az egyik lánnyal ugyanolyan szoros és testvéri a kapcsolatom, mint eddig, de a másik lány egy ideje nagyon elhidegült tőlem, és mivel szeptembertől elköltözik, ez különösen nagy szívfájdalom nekem. Mivel van egy betegségem (szív), ami elég súlyos, nem akarom azt, hogy ha ne adj Isten történik velem valami, úgy távozzak el, hogy rosszban voltam vele. Ő nem tudja, hogy beteg vagyok, de az utóbbi időben sokat romlott az állapotom. Be szeretnék vallani neki mindent, és bocsánatot kérni tőle, amiért ennyi éven át azt hazudtam neki, hogy egészséges vagyok, de ő nem akar velem szóba sem állni. Nagyon rosszul érzem magam emiatt, pedig én csak jó barát akartam lenni. Mit tegyek?

2020. júl. 14. 10:27
 1/3 Thispain ***** válasza:
100%
Talán, ha dobsz neki egy papír repülőt. Mi történt egyébként?
2020. júl. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs valami közös barát, aki meggyőzhetné, hogy beszéljetek? Ha nagyon aggódsz hogy lesz valami, akkor én lehet a Messengert választanám ami elég személytelen, de azt nagyobb eséllyel nézi meg és utána hátha szóba áll veled, ha elolvassa.

Jobbulást, kitartást!

2020. júl. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jobbulást kívánok neked. 1 közös barátot kérj meg, hogy beszéljétek meg a helyzetet vagy a neten is írhatsz neki.
2020. júl. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!