Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Írjak egy volt osztálytársamna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak egy volt osztálytársamnak, aki még mindig tetszik? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Tehát kb 1 éve általánosban volt egy osztálytársam, aki nagyon tetszett, de miután elballagtunk, megszakadt a kapcsolatunk. Ezek után bevallom, elfeledkeztem róla, más suliba kerültünk, mindenki elvolt a maga dolgával. Pár hete viszont megláttam a metrón, és teljesen lefagytam, visszajöttek az emlékek. Mégcsak nem is mentem oda köszönni(bár ő sem jött oda, már amennyiben észrevett egyáltalán). Azóta folyton a fejemben jár, és arra gondoltam, hogy így egy bő év után megírom neki, hogy tetszett. Szerintetek hülyeség? És ha igen, mégis hogy verjem ki a fejemből? (Még soha sem volt barátom, sőt, nem is nagyon tetszett eddig senki).

2020. júl. 15. 21:52
 1/3 JoeJOKE ***** válasza:
100%
Szerintem simán írhatsz neki, nem tudom milyen volt a kapcsolatotok, majd a beszélgetésből úgyis kifog derülni, hogy akar-e valamit.
2020. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy miután elballagtunk, kitörölt minden közösségiről, de csak engem, az összes többi osztálytársunkat meghagyta ismerősnek.Fogalmam sincs, hogy miért.
2020. júl. 15. 22:09
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, önts tiszta vizet a pohárba!
2020. júl. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!