Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek többet érezhet a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek többet érezhet a lány barátom?

Figyelt kérdés
Vállamra rakja a fejét úgy ölel, bókol, hogy szép a szemem például. Sokat szeretne találkozni. Mondta, hogy csak velem szeretne, és nem érdekli, hogy minden alkalommal költeni kell a jegyre. Sokszor mondja hogy szeret vagy imád. Szokta azt is mondani, hogy édes vagyok vagy aranyos. Sok ölelést szeretne adni csak fél azt mondta. Múltkor pl megdicsértem a fülbevalóját meg a haját is akkor egy ilyen zavarba jött "köszönöm"-öt hallottam. Mellesleg nekem tetszik a lány, szóval, ha tudnám, hogy többet érez akkor bepróbálkoznék természetesen.

2020. júl. 24. 02:30
A kérdező szavazást indított:
Igen, többet érez mint barátság.
Talán.
Nem, csak barátként tekint rád.
69 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

A szavazást ezennel lezárom!

Vágó úr! Szeretném megjelölni a C igen, többet érez mint barárságot

.

.

.

Zöld lett, öné a garantál 100 000 forint.

Viccet félretéve, próbálkozz nála, figyu, párban járunk, én is hasonlóan cselekszem, mert olyan egyértelmű utalást tett, hogy na. Bókolj neki gyakrabban, hagyd, hogy teljesen megnyíljon és elhívhatod, de ha elsőre nemet mond ne add fel, mert lehet csak tesztel.

Sok sikert!

19/F

2020. júl. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg, a leírás alapján többet érez.
2020. júl. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%

magamról irok, hogy én mit tennék, ha annyi idős lennék mint te.

Én annyi időt töltenék úgy veled, mint barát amennyit csak lehet, megismernélek úgy, mint egy barát, megosztanék veled úgy minden érzésemet, mint egy barát.

Ilyenkor alakul ki igazán egy lelki kötődés, amit még nem alakitanék át egy testi kapcsolattá.

Szóval, tölts annyi időt vele, mint barát, és elfog jönni majd az a pillanat is amikor mindketten érzeni fogjátok, hogy ebből majd több lesz.


Igy olyan érzelemeket tudtok egymással megosztani, amit mondjuk párként, nem biztos, hogy megosztanátok egymással.


várj még, de az én véleményem...

2020. júl. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
#3 Na igen, aztán majd nem tud többként nézni rá a lány mint barát, ő meg már szerelmes lesz addigra. Nem szabad ezt a barátosdit játszani, mert nem a barátja akarsz lenni; többet szeretnél, talán ő is, nem kell a színjáték és az időhúzás.
2020. júl. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Legközelebb valószínűleg elmondom neki , de nem szeretnék elveszteni egy 7 hónapos barátságot ez miatt, mert lehet nem érez többet, de egyik fiú barátjával se csinált ilyet azt mondta.
2020. júl. 24. 19:56
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
Neked nem az a dolgod, hogy TUDD, mennyiét érez, hanem az, hogy többet érezzen.
2020. júl. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15%
én még hagynám, úgy látszik fontos neked a barátsága, hagyjatok idő még egymásnak, hogy biztos legyen, nem szalad el semmi, mindig egy picivel lép előbbre, dicsérgesd egyre többet ha tetszik neked, és fokozzátok kölcsönösen egymást. Ettől még izgalmasabb lesz, ha fokozatos, nem kell berontani a házba egyből..
2020. júl. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod elveszteni a barátságát akkor óvatosan légy hozzá közvetlenebb és észre veszed a reakcióit és fogod tudni mit lehet tenni. Nekem is vannak fiú barátaim és em viselkedek úgy mint ahogy a te barátnőd mert ez már több mint barátság.
2020. júl. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek az sok lenne ha a kövi találkozó végén adnék egy arcra puszit az ölelés után? Szeretnék én is egyértelműbb jeleket adni. Ha bejön ez neki akkor az ezutáni talin elmondom neki mit érzek. Mit gondoltok erről?
2020. júl. 25. 20:10
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod a te döntésed, esetleg megkérdezheted a vallomás előtt, hogy mit érez irántad, van-e több mondja el...
2020. júl. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!