Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak? Nagyon féltéken...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nagyon féltékeny a barátom.

Figyelt kérdés
2020. aug. 8. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Ne pasizz :)
2020. aug. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Haha köszi 😅
2020. aug. 8. 19:51
 3/8 A kérdező kommentje:
De nem adok neki okot
2020. aug. 8. 19:52
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem bízik benned.

Ez iszonyatos érzés. Talán magából, vagy a traumatikus tapasztalásaiból indul ki?

2020. aug. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs miért nem bízik meg bennem. Sose adtam okot neki ez alatt az egy év alatt.

De úgy konkrétan mindenre féltékeny. Ha képet rakok ki facebookra,arra is. Ha előttem megy valaki, én meg előre figyelek, arra is. Sokszor csak úgy magát hergeli,es persze rajtam tölti le az ideget. Végig sem hallgat. Ha írok neki üzenetet elolvassa és nem is reagál rá. Szóval nem tudok vele beszélni.

2020. aug. 8. 20:28
 6/8 striga ***** válasza:
100%
Hát én az ilyennel nem kínlódnék, rémes egy ilyen emberrel együtt lenni, nem tudsz semmit sem nyugodtan csinálni s még te érzed magad rosszul.
2020. aug. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

NEEEEEEDY egy NEEEEEEDY csávód van, találj másikat.. Sajnos ők tartoznak a legrosszabb csoportba. Egyébként miért is lennél együtt egy olyan emberrel aki rajtad vezeti le az idegét? Azért h te is toxicus f.sz legyél mint ő?

Gondold át. :)

2020. aug. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2020. aug. 9. 01:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!