Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez valami fura birtoklási...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami fura birtoklási vágy, vagy miért csinálja ezt a barátom?

Figyelt kérdés
Barátom sokszor tölt időt más lányokkal. Ez még önmagában nem lenne baj, de neki meg az sem tetszik, ha én más fiúnak csak szimplán köszönök. Van egy srác, olyan volt, mintha a testvérem lenne és abból is olyan cirkuszt csinált, amikor valahol ő is ott volt, pedig nem is jön be és ezt ő is és a srác is tudja. Viszont attól még el akart tőle tiltani. Olyan nagy féltékenységi jelenetet csinált egy rendezvényen, ahol mi is ott voltunk meg a srác is, hogy szerencséten azóta már kösznni sem mer, ha meglát, mert nehogy bántson miatta a barátom a féltékenykedésével. Más fiúkhoz is ha hozzászólok, már pofákat vág meg volt, hogy megpróbált elhúzni. (Szimpla normális emberi beszélgetésekről volt szó iskoláról, továbbtanulásról meg ilyesmikről, nem poénkodásokról meg haverkodásról.) De közben ő meg simán olyan csajokkal is tölti az idejét, akik neki korábban bejöttek. Mondtam neki, hogy akkor ha én nem szólhatok más fiúkhoz, ő se szóljon akkor más lányokhoz, mert így igazságos, erre még neki állt feljebb, hogy ő azzal beszél, akivel akar, ne akarjam megszabni. Mi ez a viselkedés nála? Szimpla birtoklási vágy, vagy elképzelhető, hogy nem hűséges, magából indul ki és azért viselkedik így, mert attól fél, hogy megcsalom? Próbáltam megkérdezni, hogy ha ő beszélhet más lányokkal én miért nem beszélhetek más fiúkkal, beszélni róla, hogy ez rosszul esik, de nem lehetett normálisan, mert csak azt hajtogatta, hogy ő azzal beszél, akivel akar.

2019. febr. 15. 02:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Gecc, ezt a viselkedést te miért tűröd? Ez a legalja amúgy..
2019. febr. 15. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet minél előbb dobni kell
2019. febr. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Tedd ki a szűrét szerintem is. Egy énközpontú fa.szkalapba botlottál. Neki mindent szabad neked meg a második neved a k.uss? Ez nem lesz hosszútávon jó kapcsolat és bele fogsz őrülni az állandó veszekedésbe. Nem vagy egy tűzcsap amit körbe vizel és onnantól kezdve csak az övé vagy. Csináld amit akarsz,beszélj akivel akarsz és ha nem tolerálja,dobd. Egyenlőség és bizalom amin egy jó kapcsolat nyugszik,nem ez a gyerekes diktatúra amit ő játszik.

Bocsi az indulatos megnyilvánulás miatt,csak barátnőmmel is ezt csinálja a pasija és én már nem tudok mit mondani neki,olyan vak a szeremtől...

2019. febr. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de te sem vagy normális, ha ezt eltűröd...
2019. febr. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne tűrd ezt el. Nem vagy a tárgya! Kinek hiszi magát ez a srác?
2019. febr. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg birtoklási vágy, de a legrosszabb fajtából! Ha nem figyelsz, a ruházatodba, hajviseletedbe is beleszól, később a pénzköltési szokásaidba (te megkeresed, ő mondja meg, mire költheted), stb.

Szép dolog a szerelem, de csak akkor, ha egyenlőségen alapul, így terrorizálás lesz belőle.

Hagyd ott a barátodat mielőbb!

2019. febr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd be neki, hogy vége!
2019. febr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ennek az lesz a vège,ha hozzá mèsz...megmondja,majd semmi közöd hozzá,hogy kivel fekszik össze.

Szerintem felejtsd el.

Nagyon sajnálom,de iszonyat balgatag a srác.

2019. febr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%
Nézz utána a nárcisztikus személyiségzavarnak, lehet, hogy több ponton is magatokra ismersz. Az ilyen szélsőséges kettős mérce, meg a drámázás erősen arra hajaz.
2019. febr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

“Mondtam neki, hogy akkor ha én nem szólhatok más fiúkhoz, ő se szóljon akkor más lányokhoz”


óvoda :D

2019. febr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!