Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az természetes hogy mindíg a...

Az természetes hogy mindíg a szülőnek van igaza?

Figyelt kérdés
Adott a helyzet ha egy veszekedés utàn mindíg a gyerek a hülye nem normàlis a szülő meg mindent jól csinàl.A gyerek belássa a hibáit a szülő nem .Akkor ebben az esetben mi a tehendő?

#vita #Szülő gyermeki kapcsolatok
2017. aug. 30. 07:38
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
A gyerek kér bocsànatot a szülő dacoskodik.
2017. aug. 30. 07:41
 2/16 anonim ***** válasza:
34%

A gyerek tanuljon meg elöször helyesen írni!


Emellett a kérdésre nem lehet válaszolni, mert amit ítál, abból nem derül ki, miröl van szó. De a stílusod alapján valószínüleg a szüleidnek van igaza!

2017. aug. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Sztem meg igenis lehet vàlaszolni csak nem a hibàkat kell ésszrevenni hanem értelmezni.Köszönöm a vàlaszt.
2017. aug. 30. 07:52
 4/16 anonim ***** válasza:
28%

A veszekedés tárgya sokat számít, ugyanis nem mindegy, hogy a gyerek nem vitte le a szemetet, vagy egész hétvégén hullarészegen fetrengett otthon.


Szóval legalább nagy vonalakban nem ártana valamti írni a helyzetröl.


Ettöl függetlenül természetesen nem mindig a szülönek van igaza, de a legtöbb esetben igen.

2017. aug. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
9%
A szülők általában nem "haverkodnak" a gyerekkel, hanek nevelik. Ha tudják is hogy nem volt igazuk, nem fognak bocsánatért esedezni.
2017. aug. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
2-es Én nem ítélkeznék stílus alapjàn plàne ha nem is ismersz.Azért mert nem ugy írok ahogy a helyesírásiszótàrban van előírva én kérek bocsànatot de sztem ez nem akkora bűn.Nem kell felfújni.:D
2017. aug. 30. 08:14
 7/16 anonim ***** válasza:
39%
Nem, nem mindig a szülőnek van igaza. Van, amikor a gyereknek. Ellenben a gyerek ne veszekedjen a szülővel, hanem fogadja el, amit mondanak neki, hiszen a szulo a "főnök ", ő mondja meg, mit hogy kell csinálni. Más kérdés, hogyan ertelmesebbje eleve nem talál ki baromságot, nem cselednek használja a gyereket és beismeri, ha téved, sőt, még bocsánatot is kér.
2017. aug. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%

És az hányszor van, hogy bizony a szülőnek van igaza, a gyerek vagdalkozik és egy "bocs anyut" nem bír mondani, hanem csapdos és a szülő a hülye?


Egyébként ilyen stílussal nem lennék meggyőződve, hogy tényleg nem a szüleidnek van-e igazuk.

2017. aug. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Írás ide vagy oda sztem nem ezzel kellene foglalkozni.Kedves utolsó ha más mondani valöd nincs akkor elköszöntem .:D
2017. aug. 30. 08:26
 10/16 A kérdező kommentje:
Valód*
2017. aug. 30. 08:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!