Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, lányok! Mit kerestek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Mit kerestek a másikban?

Figyelt kérdés
Sziaztok! Azon gondolkodtam, hogy nekem milyen 'elvárásaim' vannak, külsőleg és belsőleg. Szerintetek mik azok a tulajdonságok, amik nem hanyagolhatóak el egy kapcsolatban? Mit kerestek a másikban?

2020. aug. 19. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Társat. Külsőre nincsenek adott pontok, lehet szőke, barna, stb. De persze nekem tetsszen. De ez nemcsak egy fajta kinézet.

Belsőre legyen normális, őszinte, kedves, lehessen vele sok mindenről beszélgetni, ne legyen buta.

Érezzem rajta, hogy tényleg szeretne megismerni. Nemcsak azért akar valakit, hogy ne legyen egyedül, hanem tényleg konkrétan én érdeklem. Nemcsak szexkapcsolatot akar.

2020. aug. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Valamilyen szinten barátot. Valakit, akivel őszintén beszélhetek a problémáimról és segít benne. Aki velen is megosztja a dolgait
2020. aug. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy feloldódjak mellette, és egyéni személyiség legyen, akinek mindenről van saját véleménye.
2020. aug. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Fiúkban olyat aki biztonságérzetet, stabilitást ad, lányokban és egyebekben kalandot, aki egyben legjobb barát is.

Tudom hogy fura kicsit hogy nemektől függően mást keresek az emberekben, de egyszerűen így érzek, ezen sajnos változtatni nem tudok.

L

2020. aug. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Számomra is fontos, hogy legyen valamiről saját véleménye, én nem akarok egy olyan erkölcs csősz lányt magam mellé, aki szerint azért, mert XY dolog le van írva egy papírra még normális is lesz.
2020. aug. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát!
2020. aug. 20. 07:13
 7/8 beatlesleanyzo ***** válasza:
100%

Külsőre nekem nincs igazán ideálom, ha valaki jól néz ki, akkor jól néz ki XD

Csak legyen magasabb nálam..

Belő inkább fontosabb.

Legyen őszinte, vicces, törődő, figyelmes. Ezek szerintem jó tulajdonságok ^^

Nem jó az, ha csak az egyik fél akar minden beletenni a kapcsolatba, nyilván a lánynak is a maximumot kell nyújtani.

Nekem az az egyik fő szempont, hogy ne csak a párom legyen, hanem a legjobb barátom is.

Mármint, bármit keg tudjunk beszélni, ne legyen tabu vagy "ciki" téma..és ne csak egy rövid kapcsolatot akarjon, én pl csak hosszútávra tervezek.

De kinek mi...


17 L

2020. aug. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 beatlesleanyzo ***** válasza:

Ja és az sem rossz,ha romantikus, ha esetleg elvisz randizni:)

De ha túl nyálas, az sem jó.

Igazából ez kényesen hangzik, de szerintem mindenki tudja hol a határ a cuki és a nyálas között

2020. aug. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!