Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális ez 9 hónap után?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez 9 hónap után?

Figyelt kérdés

Szóval, már írtam ide az egész elején, röviden annyi a sztori, hogy 9 hónap után (amiből kB. 3 és felet majdnem teljesen együtt töltöttünk 0-24)a barátom kijelentette, hogy már nem szerelmes belém annyira. Szüneteltünk egyet 12 napig, ez ma telt le.

Nos, a felállás az, hogy nem tudom, ez normális-e, így lehet-e még hosszútávú a kapcsolatunk:

-Csak egy kicsit szerelmes, bár jobban mutatja

-A testem jobban érdekli, mint az egyéniségem.

-Nem tud velem tervezni

-Sosem dicsér már meg

-Sokszor nem jut eszébe, mennyire szerencsés velem

-Önmaga és a haverjai fontosabbak, mint én

És mielőtt félreértené bárki:Igen, ez az én döntésem,en tudom mi jó nekem. Nem, nem mástól várom a megoldást erre, szimplán kíváncsi vagyok ez normális-e, vagy van-e bárkinek ilyen tapasztalata, szerintetek van esély egy normális párkapcsolatra attól hogy ezek a tények?

Mert ma ahogy találkoztunk, a kapcsolatunk alatt először voltunk teljesen egy hullámhosszon, mivel én nagyon sokat változtam ebben a 12 napban. Mondhatja bárki, hogy lehetetlen, változtam.

Igaz az, amit mindenhol lehet olvasni, hogy egymásnak mi vagyunk a legfontosabbak, ha szerelmesek vagyunk?

Pillanatnyilag egyikünknek sem a másik a legfontosabb, hanem önmagunk. Lehet ez így normális, eddig nem így volt, szóval értelmes válaszokat szeretnék, nem kioktatókat, hisz nincs tapasztalatom ebben, kíváncsi vagyok.

16/l (és 16/f)



2020. aug. 19. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz itt konkrétan megfogalmazni hogy normális-e vagy sem. Ebben a korban elég gyakori az ilyen hogy beleszerettek egymásba aztán megunjátok. Viszont az igazi a szerelemnél, tényleg ti vagytok egymásnak a legfontosabbak.
2020. aug. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, én is ezért vagyok kicsit megijedve, mivel egyébként szeretjük egymást, bár már nem értem az ő részén mi van,ért olyan, mint régen, ha élőben együtt vagyunk, viszont üzenetben aggasztóan kevés érzelemmel ír.

Illetve nagyon szeretem, de elgondolkodtat, hogy ez hosszútávon elég lesz-e nekem, mivel én is így látom.

2020. aug. 20. 00:11
 3/8 anonim ***** válasza:

Te sokkal többet látsz bele ebbe az egészbe még így is, hogy kételyeid vannak, egyszerűen az érzelmeid elvakítanak. Konkrétan tudod hogy "kicsit szerelmes" (ez alapból egy hülyeség, már elmúltak az érzelmei) és valójában a tested érdekli, miközben nem értékel. Már önmagukban ezek mutatják, hogy egy értelmetlen kapcsolat lenne.


A srác egy nagyon laza, néha összejárós, dugós, de nem egymás nyakán lihegős kapcsolatot akar. Azért tűnt jófejnek 12 nap után, mert megkapta a szabadságát és akkor találkozott veled amikor akart, nem kényszerből. Azért nem ír normálisan, mert ott már nem érdekled, elvan a maga dolgaival, majd hív ha akar valamit. Lehet az napok, hetek, akár hónapok kérdése idővel, attól függ mennyire vagy partner ezekben az eltűnésekben.


Te még mindig "normális" kapcsolatban gondolkozol, ő már csak azon agyal hogy a szexuális igényeire megtartson-e.

2020. aug. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nos, #2, lehet van benne igazság, azonban azt hozzá kell tennem, hogy fogunk találkozni kapcsolati szinten, ezt is megbeszéltük. Viszont nekem is ez az érzésem, hogy csak a testem kell neki, és kezd frusztrálni, mivel mindenki egyetért velem. Itt is, üzenetben is. Az a lényeg, hogy adok ennek egy kis időt, főleg mert most jön nemsokára mindkettőnk szülinapja, utána ha nem javul a helyzet, lépek.
2020. aug. 20. 12:03
 5/8 anonim ***** válasza:

3as jól mondja. Neki azért kellesz hogy legyen kivel lefeküdni (erre is addig, amíg majd nem talál valakit, akibe jobban szerelmes lesz mint beléd).


Az nem normális kapcsolat, ahol saját magával valamelyik fél nem törődik, de egy normál, szerető kapcsolatban egymásnak vagytok a legfontosabbak. Ez a kapcsolat nem azt a célt szolgálja amit kéne. Szerintem el kéne engedned.

2020. aug. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez lehet normális, csak nem biztos, hogy van még értelme ennek a kapcsolatnak szerintem.
2020. aug. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nos, azóta szakítottam vele, mert nem voltam vele boldog, kihasználta a szerelmemet és a testemet, hitegetett hogy minden jó lesz de mint kiderült szakítani akart velem, így én hamarabb kitettem. Konkrétan kiűzött ráadásul a magatartásával, mert már tisztelni sem tisztelt, nem látta bennem az értéket, és egyszerűen olyan szinten önzővé vált hogy nem bírtam tovább.
2020. aug. 28. 19:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Jól tetted. Tanulj belőle és legközelebb hajítsd ki előbb az ilyet.
2020. aug. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!