Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Melyikőnk volt a hibás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikőnk volt a hibás?

Figyelt kérdés
elozmeny: diakok vagyunk, baratomnak tobb penze van havonta mint nekem, de mar a kapcsolat elejen elmondta h neki nem problema ha ram kolt ezt rengetegszer elmondta. es enis sokszor rakerdeztem hogy nem-e baj, meg amugy mindig magatol mondja hogy most vesz nekem ezt azt. Viszont kb 2 honapja szokasa ezt ram kiabalni. Ez ma is igy volt, vett nekem egy hellt es egy pizzaszeletet. Es utana beszelgettunk valamin es felhozta hogy de a pizza meg a hell jo volt amit vett. Ez mar tenyleg a sokadik ilyen alkalom en meg fogtam a pizzat a foldhoz vagtam es ratapostam a helles dobozt meg jo messzire eldobtam.
ápr. 26. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Es otthagytad a szrjaidat, ahova eldobaltad? Derogalt utana felvenni es kukaba rakni?
ápr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőtök.


Ő, ha vesz neked valamit, utána ne hozza fel, hogy ő vette, örülj neki. Ha ő akarta, akkor ne érveljen ezzel.


De te is hibás vagy, mert nem így kellett volna lereagálni, hanem normálisan megbeszélni.


És, mire mondta ezt egyáltalán? Valamire panaszkodtál? Ha nem írod le a teljes történetet, akkor nem lesz teljes a kép számunkra, ami azt jelenti hogy nem igazságosan ítélkezünk.

ápr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Az biztos, hogy egy ilyen után a büdös életbe nem vennék neked többet semmit...
ápr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, saját elhatározásból gyakran megvendégelt, s tudta, hogy ezt te nem tudod viszonozni.


Aztán a fejedhez vágta valamilyen vita során.


Magyarul : megalázott.

Én az utolsó filléremet összekaparva is az asztalra tettem volna az étel és ital árát, és az életben nem álltam volna vele szóba.

ápr. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!