Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a vélemémyetek arról, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélemémyetek arról, hogy egy 14-15 éves lány egy közel 20 éves sráccal jár?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömnél így van és szerintem nem normális...

2020. aug. 20. 13:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

A közel 20 mennyi? 19?

Kövezzetek meg, de én 15 évesen jöttem össze az akkor már nagykorú barátommal. Azóta is együtt vagyunk, idén kezdem az egyetemet.

Ha felelősségteljes, etikus emberekről van szó, nem olyan durva az a 4 év. Később meg pláne nem fog számítani.

2020. aug. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Stark2000 ***** válasza:
#6 + #8 jól leírta, egyetértek velük. Saját energiádat és idődet pazarlod egy olyan jelentéktelen dologra ami még csak nincs is rád semmilyen hatással.
2020. aug. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
73%

Közel 20 éves srác, szóval 19. A csaj meg 15. Az 4 év, ami egyáltalán nem sok egy kapcsolatban. Sőt, kövezzetek meg, de szerintem a legideálisabb korkülönbség a férfi javára az 3-4 év.

Ahogy korábban írták tényleg tökmindegy, hogy ha valaki 15 évesen le akar feküdni valakivel, akkor a partner szintén 15 éves, vagy 20. Ha meg ilyen fiatalon nem akar szexelni (ilyen is van, én is ilyen voltam 15-16 évesen) akkor nem fog. Nyilván van mikor az idősebb befolyásolja, de ha nem akar, akkor nem fog akkor sem, ha emiatt szakítanak.

2020. aug. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!