Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kéne csinálnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon rossz helyzetbe kerültem párkapcsolat téren. Barátnőmmel kb fél éve, hogy úgymond szakítottunk, 2 hónapja pedig ténylegesen. A 4 hónap alatt volt sokszor, hogy újra együtt leszünk, volt hogy biztos vége, de valahogy tovább beszéltünk. Mikor a tényleges szakítára került sor utána hetekig nem beszéltünk egy szót sem, de újra elkezdtünk. Lényegében elmondta, hogy nem akar már egyáltalán kapcsolatot sem tőlem, sem pedig mástól, mert nem akarja, hogy a boldogsága más embertől függjön. Mióta ez az egész elkezdődött elkezdtem nagyon hiányolni az életemből és szeretnk, tudom nem ilyenkor kellett volna rájönnöm. Ezalatt a fél év alatt rengeteget gondolkodtam, hogyan tudnék tovább lépni, de semmi sem válik be. Arra gondoltam talán lenne e valami, amivel bizonyíthatnék neki, hogy megváltoztam és megmutathatnám neki, hogy igenis fontos nekem és nem akarom hogy vége legyen a kapcsolatunknak. Nem tudom mit tudnek tenni és azt sem hol kezdjem. Ha valakinek van valami ötlete örömmel hallgatnám meg, esetleg ha van valami kérdésetek erről, hogy könnyebb legyen válaszolni szívesen írok még infót. Köszönöm a válaszaitokat!
2020. aug. 22. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudjuk a szakítas okát, de amit írtál feltehetőleg rajtad ment el, pláne ha annyira csalódott benned, hogy nem csak tőled, de senkitől nem akar kapcsolatot, hogy ne múljon senkin a boldogsága.

Ha tényleg szereted akkor engedd el, mind a kettötöknek jobb lenne. De legfőképp a lánynak.

Gondolj bele, ha összejöttök, pár hónap múlva megint szét, mekkora csalódás érné, ha ennyitől azt mondta, hogy mástól se akar többet.

Keress más lányt és vele próbálj meg rendes lenni, ne a régi kapcsolatba változz és mennj bele, hisz lehet nem tudsz úgy megváltozni. Viszont egy új kapcsolatban új ember leszel, ott mutasd meg és ne szúrd el mint az előzőnél!

Sok sikert

2020. aug. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát igazából elfelejteni körülbelül szerintem azok alapján amit írtál csak úgy tudod majd, ha tényleg keresel egy másik lányt aki legalább ennyire érdekel mint az exed. Ha nem szeretne kapcsolatot avval nem tudsz szerintem mit kezdeni a látásmódját így se úgy se tudod szerintem megváltoztatni, ha pedig erőltetem akkor egy idő után csak besokal és már beszélni se nagyon akar majd veled szerintem legalább is. Maximum annyi tudsz tenni hogy ne tavklodjatok el még is teljesen egymástól barátság teren ertve, ha a visszahoditasi kísérlete rosszul sül el esetleg, hogy meg próbálsz neki szerenadot adni. Egyébként meg szerintem azért mondta azokat amiket, mert szenvedett ebben az ugymond se veled se nélküled résznél a kapcsolatotokban
2020. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha minden igaz, sikerült megbeszélnünk, hogy többet fogunk beszélni. Megpróbálom elérni, hogy azt a fiút lássa bennem, akibe régen beleszeretett. Jelenleg még nagyon félek, hogy nem tudom elérni. Az a baj nem tudom miről kéne vele úgy beszélni amivel nem csak haverkodol vele, de nem is az a nagyon nyálas, légyszives fogadj vissza embert mutatom neki.
2020. aug. 29. 06:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!