Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy tudnám elérni, hogy ne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elérni, hogy ne akarjon járni velem?

Figyelt kérdés
Van két fiú. Az egyiket nevezzük pistinek, a másik pedig Géza lesz. Szóval Pisti egy éve jött az osztalyunkba, de már kb a kezdetektől tetszek neki. Először még ő is bejött nekem, csak aztán jött a karantén és kicsit eltávolodunk. És itt van Géza,akit már nagyon régóta ismerek, mivel apukám egyik barátjának a fia, régebben barátok voltunk, de aztán jött a kamaszkor és vele is eltávolodunk egymástól. Viszont most egy pár hete voltunk a Balatonon apukám egyik barátjának a nyaralojaban, apukamnak a barátaival (kb úgy mint a nagyfiukban) és természetesen ott volt Géza is és ott nagyon megtetszett nekem. Én nem tudom, hogy neki tetszek-e, mert alig beszéltünk egymással, de ma reggel írt rám Pisti, hogy már régóta tetszek neki és mi lenne hogyha jarnank. Én írtam neki, hogy nekem valaki más tetszik, de ő nagyon akarja, én viszont nem igazán. Most mit kéne csinálnom?
2020. aug. 26. 14:21
 1/6 Stark2000 ***** válasza:
92%

Írd meg Pistikének, hogy kopjon le rólad. Attól mert ő nagyon akarja, te neked nem kötelező bele menni. Szépen hagyd figyelmen kívül ha nem képes megérteni, hogy neked más tetszik.

Gézára meg nyugodtan rá írhatsz, hogy mi a helyzet vele mostanság, etc. Ha úgy érzed kölcsönös, el kezdheted adagolni óvatosan, hogy ő is bejön neked.

2020. aug. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Teljes mértékben egyet értek az elsővel. Én is voltam olyan szituációban, mint te Pistivel. Nagyon nehezen tudtam levakarni magamról
2020. aug. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Mond hogy az aki tetszik lány
2020. aug. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Pistike kopjon le rólad. Én meg mondanám, hogy kopj le.
2020. aug. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Legyél diplomatikusabb! Írd meg Pistinek, hogy rosszkor próbálkozik, mert már éppen nem vagy szabad. A "kopj le" stílust kerlém, mert sosem lehet tudni, hogy mit hoz a jövő és amúgy sem kell taplónak lenni, mert valaki éppen nem tetszik.
2020. aug. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha mindkettő tetszik (mert nekem nem teljesen egyértelmű), akkor érzelmileg is nehezebb a helyzet, de szerintem úgy cselekedj, ahogy 5ös is mondja


szerintem a legjobb, ha egyszerűen elmondod, hogy most más érdekel jobban (főleg akkor, ha Géza sokkal jobban tetszik)

2020. aug. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!