Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Hogyan tudnám elérni, hogy újra akarjon velem talizni ez a lány?

Figyelt kérdés
Csak unaloműzésként idnult, vakrandiként úgymond. TAliztunk, de nagyon rövidre sikeredett így nem volt leheetőségem megcsókolni sem, pedig azt terveztem hogy rosszalkodok vele kcisit, mint a más lányokkal is szoktam már első randin. De idő előtt hívták, hogy mennie kell fontos családi okok miatt, így nem tudtam nála sokra jutni, ráadásul szerintem már nem is akar többet talizni velem, annak ellenére, hogy bocsánatot kért tőlem többször is. De nekem nagyon bejön, kívánom, jó lenne újra látni és ezúttal bele vinni a rosszba, főleg azért is izgat, mert látszik, hogy még tapasztalatlan és één meg különösen imádom a szűz, tapasztalatlan lányokat. :P

2013. júl. 28. 22:12
 1/1 anonim ***** válasza:
54%
Én is fel szoktam hívatni magam telefonon anyámmal a "vakrandikon". Ha nem jön be a pasi, akkor azt mondom neki: Bocs, de sürgősen haza kell mennem. Elég régi trükk. :)Szerintem nem akar tőled semmit (nem lep meg) , inkább ne keresd.
2013. júl. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!