Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Suliban most is kézenfogva...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Suliban most is kézenfogva fogtok jönni-menni a párotokkal, vagy a vírus miatt inkább mellőzitek?

Figyelt kérdés
2020. aug. 30. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
En nem sulizok, de kezen fogva jovok-megyek a parommal. Vagy mit gondoltal? Senki nem fogja tartani a tavolsagot se, nyugi, hat meg egyebeket.
2020. aug. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Egy kapcsolatban nyílván nem lehet mellőzni a testi kontaktust puszi, csók. Egy kézfogás semmi ezekhez képest.

Tudom az iskola miatt kérdezed, hogy szólnának-e a tanárok vagy mások. Ne foglalkozz velük, aki tudja, hogy együtt vagytok tisztába van azzal, hogy a kézen fogva sétálás alap, vagy csekély testi kontaktus a többihez képest.

Látszat ne érdekeljen ne hagyd, hogy közétek álljanak, hogy nem szabad tartsd be a 1,5 m távolságot meg hasonlók, gondolok itt a tanárokra elsősorban, egyébként ők is megertik vagy felfogják amikez az imént írtam ha meg nem, akkor csak irigykedik.

Nyílván ha egyházi iskola akkor alapszinten nem nagyon örülnek az ilyeneknek, de ha nem az akkor hagyjon hidegen a dolog.

Bár a kérdésből nem derült ki egyertelműen mire is akartál pontosan kérdezni, nekem ez jutott eszembe először.

2020. aug. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

A mi iskolánkban ezért azonnal kirúgtak volna :)

(katolikus lányiskola :D)

2020. aug. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Majd a Cili nèni ràtok szol mert a virus ellen kitüntettèk!

Gyerekek! Ne legyetek szerelmesek

2020. aug. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem egy suliba járok a párommal, de mi kézenfogva szoktunk mászlkálni.
2020. aug. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem egy suliba járunk
2020. aug. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

A suliban ezelőtt sem jártunk kézen fogva, eltalálok egyedül is a teremig.

De máshol igen, kézen fogva járunk.

2020. aug. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha lenne, el se engedném a kezét soha jöhet bármi
2020. szept. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!