Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit vennétek a barátnőtöknek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vennétek a barátnőtöknek 4. évfordulós ajándéknak?

Figyelt kérdés

Csak ötleteket gyüjtök, elég sok mindent nem vehetek neki.

Amit nem szeret az az ékszer. Se fülbevaló, se nyaklánc, se karkötő.

Plüss állatokból csak 1 van és annál nem is akar többet. Parfüm is egy adott márkához hű és az is kizárva.

hétvégére már van programunk, előre lefoglalt szállás stb. de valami ajándékötlet jó lenne


22/F



2020. szept. 7. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Írj neki verset? :)

Egyébként miket szeret? Mert most csak azt tudjuk, hogy mit ne vegyél neki :) Boldog évfordulót amúgy! :)

2020. szept. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Esetleg virág? (Ha nem allergiás pl)


Talán elmenni egy régi kedvenc helyre, ahol egy szép emlék van?

2020. szept. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2es vagyok:

Persze úgy értem, hogy ezeket valahogy feldobni

2020. szept. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szereti az együtt töltött programokat, de most komoly koncertre nem merek tervezni, moziba amúgy is elmegyünk, ha van olyan film. Így a programok nagyrésze kizárt. Virág az max egy rózsa egy kis körítéssel, annál több túlzásnak érzem egy egész virágcsokrot. Valami ajándék ötletre gondoltam, amiért fizetni kell, de nem olyan sokat. A vers az nem hülyeség, de nem vagyok az a költő típus és magában kevésnek érzem.
2020. szept. 7. 22:50
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Ő szokott neked évfordulós ajándékot venni?
2020. szept. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amúgy.. (2-3 vagyok)


Szerintem a legjobban annak örülne, ha a párjával lehet, ami bókol és kedveskedik neki, ez többet ér mint bármelyik ajándék, de igen, ez pl a moziban részben benne van

2020. szept. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Ha gondolod a versben szivesen segítek :)
2020. szept. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Nekem nagyon tetszik a 100 randiötlet kaparós poszter. Évfordulóra valószínűleg én is azt veszek majd a páromnak.
2020. szept. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!