Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan írjak rá a barátnőmre?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá a barátnőmre?

Figyelt kérdés
Nyáron szinte minden nap találkoztam vele. Akkor majd nem az egész napot végig beszéltük de most elkezdődött az iskola és csak hétvégén találkozunk. Én próbáltam rá írni de nem igazán ment a beszélgetés instán. Csak az alap hello, mizu meg néha egy kis beszélgetés ment utána elfogyott a téma. És igazából nem igazán tudom hogy miről és hogyan tudnék vele többet beszélni instán.

2020. szept. 13. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel!
2020. szept. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Instán? Nincs messengered? Kérdezd meg, mit csinál. Miért nem találkoztok? Csak egy órát suli után, mert így hamar kihűl a kapcsolat.
2020. szept. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez kb.. arra hogy mit csinal az a valasz hogy semmi és nem tudunk talalkozni mert en Pesten tanulok ő meg Miskolcon…
márc. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!