Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A baratnőmről megtudtam hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

No name 2 kérdése:

A baratnőmről megtudtam hogy mielőtt ősszejottunk lefekudt egy gyerekel akkit nagyon utálok és emiat nem tudom már ugyananyira szeretni plusz ő az egészet tagdja mit tegyek?

Figyelt kérdés

2018. szept. 19. 03:27
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Feketest le és jó erõsen d...... meg, ha nem megy hagyd el.
2018. szept. 19. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyerekekkel fekszik le?
2018. szept. 19. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Te azt hitted hogy szűz?

Ne légy már ilyen naív.

2018. szept. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor összefoglalva:


Valaki azt állítja, hogy a barátnöd lefeküdt valakivel (akir te nem bírsz), ö meg az állítja, hogy nem.

Ebböl egyrészt könnyen lehet, hogy a barátnönek van igaza és valaki csak be akarta feketíteni elötted.

Másrészt mi közöd ahhoz, hoyg kivel feküdt le, mielöttveled összejött???

Vagy te garantálni tudod, hogy azelött csak olyan lánnyal valakivel feküdtél le, aki a barátnödnek szimpatikus???

2018. szept. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod már ugyanannyira szeretni (mint ő téged?), legfőbb ideje, hogy szakíts vele.
2018. szept. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem tudsz bízni benne nem való neked még lány....
2018. szept. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

A kapcsolat alapja: bizalom és önbizalom léte.

Barátnőd is kutakodik múltadban? - ő is zokon veszi, ha neki nem szimpi csajjal feküdtél össze?

Megkövetlnéd tőle, hogy visszamenőleg utálja és semmissé tegye a megtörténteket, mert te utálod a 'gyereket'?

Gyerekes a gondolkodásod, tehát lehetsz te is útálatra méltó.

2018. szept. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem van egy olyan kanos pasi, aki azt akarja hogy elhagyd a baratnodet, kamu hir miatt. Es majd elvenne toled.
2018. szept. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!