Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nyomul ha barátnője van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyomul ha barátnője van?

Figyelt kérdés

Ő most 13.-os én meg 10.-es vagyok. Ő 9.-es kora óta együtt van egy lánnyal, és tavaly is ott falták egymást a folyosón, de a lány most el ment egyetemre. Szóval 1 hete bejelölt ez a srác, és rám írt. Állandóan szivecskeket kuldott (ami egyebkent nem zavar) aztán meg mondja,hogy küdjek már neki én is. Meg már az első nap benyögte,hogy találkozhatnánk suli után, hát el tereltem a témát. Meg mindig olyanokat kérdez ,hogy "hiányzom?" "Szeretnéd ,hogy ott legyek veled?" "Mit csinálnál ha ott lennék veled?" És ezektől a kérdésektől már annyira kellemetlenul erzem magam, se bunko sem szeretnek lenni vele ..:/

Meg mindtam neki, hogy melegem van és erre "akkor vetkőzz le"


Én ezt most komolyan nem értem, ha van valakije akkor miért csinálja ezt? És ha nem szereti a lányt miért nem szakítanak?


Bocsi ha ertelmetleul fogalmaztam 🥺


16/L



2020. szept. 17. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy együtt vannak még? Mert nagyon sokan szétmennek, ha az egyikük egyetemre megy, különösen ha mondjuk másik városba, bár azt nem írtad.

Na mindegy, ha van baránője, ez nem tisztességes, mondd neki, hogy hagyja abba. Gondolom a barátnőjével kevesebb időt tölt, úgyhogy keres valakit, akivel ezt pótolhatja. Ha nem szakít, akkor meg azért van, mert nem akar kilépni a biztos kapcsolatából

2020. szept. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Biztos ,hogy együtt vannak még. Láttam is őket 3 napja a városban.:) De egyébként külön városba van az egyetem meg a mi sulink.


Köszi a válaszod!:)

2020. szept. 17. 22:22
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de szerintem az lenne a korrekt ha hagynád. Plusz még bunkó is.
2020. szept. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Közölnöd kéne vele kerek perec, hogy hagyjon békén. Ha hagyod neki ezt, csak még merészebb lesz...
2020. szept. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a barátnőjének küldeném el azt amiket neked írkál.Ezeket nem lehet máshogy megleckéztetni.Ha már most ilyen milyen lesz késöbb a csávó.Ez remek lecke lenne neki.Két szék közül a pad alá esne😉Hülyít téged mert éppen nincs a közelében a csaja.Veled is ugyanezt csinálná ha te lennél a barátnője.
2020. szept. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Én is azt mondom, hogy küldd el a barátnőjének, már ha tudod hogy van fent facebookon. Majd ő elrendezi ;)
2020. szept. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell terelni, meg zavarba jönni, mert azt bátorításnak veszi. Mondd meg, hogy bocsi, de nekem nem kell foglalt fiú.

Azért csinálja, mert most unatkozik, hogy nincs ott vele a barátnője. Kell valaki, aki szórakoztatja, amíg nem tud találkozni a barátnőjével.

2020. szept. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szemét viselkedés az ő részséről. Egy rész foglalt másrészt a leírás alapján bunkónak tűnik, aki csak magával van elfoglalva....Hanyagolnám a helyedben.
2020. szept. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mindenkinek ment a zöld kéz!


És ha emiatt menne tönkre a majd 4 eves kapcsolatuk? Miattam?:(

2020. szept. 20. 15:54
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira fontos lenne a srácnak ez a 4 éves kapcsolat, akkor nem csinálna ilyet. Nyugodtan írj a barátnőjének!
2020. szept. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!