Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van olyan taktika, amivel nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan taktika, amivel nem unom meg a kapcsolataimat?

Figyelt kérdés

Szóval felütötte a fejét egy probléma:Eddig volt már több barátom barátom is, de mind egytől egyig ugyanúgy végződött: pár hét vagy hónap után elegem lett belőle. Mindig ez van. Bánt is a dolog, mert voltak olyan valakik is, akiket alapból kedveltem, édes volt, kedves és tényleg 100% én voltam az elsőxD...de valahogy nekem ez minden alkalommal sok lett egy kis idő után. Nem tudom mi a baj velem,változtatni szeretnék ezen, de egyszerűen mindig beleőrülök a kapcsolatokba,mintha folytogatnának. Köszönöm a válaszokat❤️

18/L



2020. szept. 18. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Egyszerűen nem vagy érett egy kapcsolathoz.
2020. szept. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Mert nem illetek össze. Neked olyan pasi kell, aki nem az a bújós, mindent együtt típus, hanem olyan aki nyilván veled akár lenni, de laza, és mellette magadra is marad idő.

Legalábbis szerintem.

2020. szept. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Még nem találtad meg azt aki hozzád illik. Én sem szeretem ha a párommal minden szabadidőt együtt töltünk mert folytogatónak érzem. És mivel ő is ilyen, nem veszi zokon ha azt mondom neki, hogy bocs most nincs kedvem találkozni. Neked is hozzád hasonló párt kell találni.
2020. szept. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat:)

#2,3 ezekért a válaszokért most nagyon nagyon hálás vagyok, hirtelen annyira magamra ismertem bennük.

2020. szept. 18. 21:09
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem majd ha valakit szeretni fogsz rájössz mi kell ahhoz hogy ne und meg, de ameg nem szereted a párod addig nincs értelme. Hagyni kell hadd találjon rád a szerelem. (Lehet ez kicsit nyálas de szerintem igaz)
2020. szept. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert még nem találtad meg a nagy Őt, vagy mit tudom én, valami hasonló romantikus klisé. Eddig akikkel együtt voltál, merem feltételezni, azokat szeretted, lehet csak unalmasak voltak. Vagy egyszerűen a kapcsolataidnak tandemugrásnak kell lenni érzelmileg, minden nap, különben nem elég izgalmas.
2020. szept. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a cipőben járok,csak nekem 1 kapcsolatom volt (az is csak mert olyan lelkiállapotban voltam,majdnem 4 hónapig tartott),a többivel akikkel lehetett volna kapcsolat,velük nem jöttem össze. De most kicsit örülök,hogy nem csak velem van ilyen,mert én már a pszichológuson is gondolkodtam.😂 Az tuti,hogy érzelmi kötelék nem jött létre gondolom egyiknél sem+valószínű nem is ők voltak az ugymond ideálok belsőleg,mert unalmas tud lenni,ha valaki tökéletest játszik. 😬 Nálam pl utána a szexualitás is elkezdett változni (bi),de nem tudom a saját nememmel milyen lenne. Meg az is gond lehet,ha nincs meg az a bizalom,ha amúgy nem is érdekel mi van vele,untat és főleg,ha nem úgy jött létre a kapcsolat,hogy ,,ahw úristen tényleg együtt vagyunk",mert nem volt az a tűz,meg az első látásra ,,ő kell".
2020. szept. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
(18/l az lemaradt xd)
2020. szept. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!