Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy lehetne barátommal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne barátommal megbeszélni, hogy adjon nekem teret?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 hónapja kapcsolatban élek. Kezdetben minden szipi szuper volt, de most, hogy dolgozom meg mellette egyetemen is tanulok, és készülök 1 vizsgára... kezdek összezuhanni. Barátom 7/7 nap velem szeretne lenni, nekem meg szükségem van pár nap külön töltött magányos pillanatra. Én ilyen alkat voltam mindig is, hogy szükségem volt saját térre. Ezt vele próbálom megbeszélni, de ő meg nem bírja megérteni, túlságosan is ragaszkodik hozzám..

Szeretem, tisztelem, de nem tudja felfogni mit szeretnék. Elmondtam 2 hete, konkrét indokokkal, de mintha egyik fülén be másikon kiment volna. Azt kérdezte akkor tőlem:"miért? De miért szeretnél egyedül lenni? Mindenben segítek, nem fogok zavarni..te vagy a mindenem"


Köszi előre is a jótanácsot.

22/N



2020. szept. 23. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Ha ezt így nem értette meg, akkor máshogy sem fogja.

Ti nem illetek össze. Ebből még több probléma lesz, és konfliktus.

Adj neki ultimátumot , ha nem hagy teret és időt akkor kidobod. Ennyi.

Nem értem mit kell ilyeneken vergődni.

2020. szept. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem szakítsál vele, mert nem érdemel meg téged, teljesen már érzelmi szinten vagytok. Barátod kapcsolat éhes, ő neki olyan lány kell, akit mindig tud babusgatni, szeretgetni, és a lány is igényli ezt. Te nem olyan lány vagy, akinek ez kell, ne tedd tönkre őt és magadat se. Nem illettek össze.
2020. szept. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Igen,adj neki ultimátumot.


Off:ha 22 éves NŐ(!) vagy akkor miért a tini kategóriába írsz?

2020. szept. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi mindketten igényeljük, így meg tudtuk ezt beszélni. Ő ezt nem érti, hogy ennek ellenére képes-e rá, azt majd megtudod, gondolom.

48F

2020. szept. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Nem úgy tűnik hogy megértené, de még egyszer beszélhetsz vele ha gondolod, komoly keretek között (mást tennék, konkrétan szakítanék, de most nem rólam van szó). "Szükségem van a személyes térre és időre, mint mindenkinek. Nem működik, hogy állandóan együtt akarsz lenni velem, ez nem egészséges. Mindenkinek szüksége van én időre, emellett ügyeim vannak, amikkel foglalkozni akarok. A kapcsolat ettől nem fog gyengébb lenni, szeretném folytatni, de ha ezt nem fogadod el, akkor nincs értelme. Gondold át amit mondtam és döntsd el jó-e ez így neked; ha nem, akkor más lányt keresel."


Nekem is volt ilyen lány, aki állandóan velem akart lenni és csapkodta az asztalt, ha 10 percig nem kapott tőlem üzenetet. Nem lett jobb később se, annyi történt, hogy manipulációval betanított hogy folyamatosan keressem, így amikor x hónap múlva elmúltak az érzelmei, én lettem vele olyan hülye, mint ő és tapadtam rá. A lényeg hogy nem lesz jobb, vagy ha valaki ilyen helyzetbe kerül egyszer, téged fog tönkre tenni. Ezért nem érzem hogy van értelme folytatnotok, főleg hogy már többször mondtad neki mi a gond és nem érti meg.

2020. szept. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!