Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ma már nem szokás megbeszélni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma már nem szokás megbeszélni a párkapcsolati dolgokat?

Figyelt kérdés
Minden napra jut pár kérdés hogy "ez meg ez a bajom, mit csináljak?", a kérdezőnek pedig magától eszébe sem jut hogy pl üljenek le és beszéljék meg a dolgot. Azt hittem ez az alap, ha bajom van a pasim viselkedésével nem fortyogok magamban és sápítozok hogy jaj ilyenkor mit lehet tenni hanem leülünk és átbeszéljük normális emberek módjára, azt hittem ez az alap. De azt látom hogy legyen az kapcsolat vagy szex, az emberek (tisztelet a kivételnek) nem szeretnek megnyílni inkább várják hogy a másik valahogy telepatikusan vagy max finom utalásokból rájöjjön a problémára. Ezt más is így látja vagy csak engem vesznek körbe ilyenek?
2017. júl. 12. 05:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez lenne a normális,én se értem azokat akik nem beszélik meg a dolgaik,ha ez nálunk is így lenne téma se lenne nagyon
2017. júl. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igazad van, de van ebben egy nagy adag "mintavételi torzítás". Másképp mondva, ha pl. párkapcsolati probléma esetén 100-ból 98 ember megpróbálja megbeszélni a dolgot a párjával, 2 pedig inkább kiír egy kérdést ide, akkor te pont azzal a 2-vel találkozol, a másik 98 számodra láthatatlan.
2017. júl. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én dr. csernustól megtanultam, hogy kibas zottul mond a véleményed más pofályába max megutál xD
2017. júl. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdező! Meg is válaszoltad a kérdésed, úgy van ahogy írod. Sajnos manapság senkinek (tisztelet a kivételnek) nem jut eszébe, hogy meg kellene beszélni.
2017. júl. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2,5 év alatt pont tegnap volt az első veszekedésünk a barátommal. Mindig mindent megbeszélünk, kivétel nélkül, de tegnap nagyon kétségbeesett és behisztizett a munka miatt, én pedig hiába mondtam bármit, semmi nem volt jó. Ezután úgynod direkt elkezdtem csesztetni, hogy térjen magához, ezzel kizökkentettem a nyafogásból, és kiderült, hogy nekem volt igazam. Bocsánatot kértünk egymástól, és megbeszéltük, hogy ha lehet, akkor több ilyen nem lesz.
2017. júl. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!