Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most vagyok középiskolás, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most vagyok középiskolás, és van egy évfolyamtársam, aki tetszik. De azt hallotam, hogy saját nyúlra nem lövünk, pedig nagyon jó csaj. Baj ha évfolyamtársam?

Figyelt kérdés

2020. máj. 1. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs vele gond
2020. máj. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Azért szokták ezt mondani, mert fiatalabb korban a kapcsolat egy jó része (persze van kivétel) elég hamar tönkremegy és akkor nézitek egymás arcát mindennap. Nálunk volt ilyen, ott az egyik illető ezt nem bírta és inkább sulit váltott. Más esetet olyat tudok, hogy végzősként inkább megvárták a nyarat és akkor szakítottak..

Képzeld el hogy milyen ha az exeddel találkozol mindennap, akkor is ha nem boldogan váltatok el, na milyen? Főleg ha az illető mondjuk pletykás is.

És pont ezért szokták ezt mondani, persze ha ez téged nem zavar akkor egy próbát megér. Csak ügyesen😁

2020. máj. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem évfolyamtárssal nyugodtan kikezdhetsz, inkább az osztálytársakkal nehezebb:))
2020. máj. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Nyugodtan. Azok jönnek ezzel a nyulas dologgal, akik szakítás esetén nem tudnák elviselni a másikat az osztályukban. Szerintem ha elég érett vagy egy kapcsolathoz, akkor egy szakítást is helyén tudsz kezelni.

Én anno az egyik osztálytársammal voltam együtt, kilencedikben jöttünk össze és az egyetem elkezdése környékén mentünk szét.

Nyugodtan próbálkozz be az évfolyamtársadnál :)

2020. máj. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Csak a kicsinyeseknek, érzelmileg silányaknak és butáknak szól ez a szabály.
2020. máj. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
81%

Az én párom az osztálytársam is egyben... na és? Két éve együtt vagyunk lassan. "Felnőtt" 20+ éves emberek mondjuk, de így is vannak akik kibeszélnek, hogy mi hogyan vállaljuk egymást fel meg hogyan nem, mert éppenséggel nem az osztály közepén esünk egymásnak, hanem diszkréten kezeljük, és a romantikát akkora hagyjuk amikor kettesben vagyunk vagy már végeztünk a suliban.

Régebbi évfolyamtársaim osztályában volt aztán minden... három pár volt osztályon belül, volt szakítás is, de mégse lett belőle semmi probléma. Ez attól is függ, mennyire vagytok érettek, mennyire tudjátok jól megbeszélni ezt egymás között. Évfolyamtársnál kevesebbet látjátok egymást, szóval el tudod kerülni. Max. csak a közös órákon látod, már ha nektek van olyanotok. Középiskolában nem hiszem, hogy ujjal mutogatnátok egymásra és a másiknak esnétek mert szétmentetek és fújtok egymásra...

Egyszóval miért lenne baj? Kezdeményezz nyugodtan.

2020. máj. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!