Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Nektek melyik lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek melyik lány tetszik? A szolidabb, természetesebb vagy a kihívóbb jobban sminkelő lányok?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nagyon megoszlanak a vélemények, de kiváncsi vagyok.

A természetesebbnél azt értem hogy nem festi a körmét, nem is szeretné és műkörme sem lenne soha, nem sminkel egyáltalán max szempillaspirál és színezett ajakápoló, a haját sem festette soha, nem öltözik a mai divatnak megfelelően, nem szereti a magassarkút, nem szeretne soha sem plasztikát és próbál minnél naturálisabb lenni. A másik lány ennek az ellentetje, szeret feltűnősködni, imádja a divatot mindenből a legdivatosabb, imádlak sminkelni, már már a hobbija, nagyon szeret magassarkúban lenni, szereti a géllakot, műkörmöt, szeret szoliba járni és szép szőke haja van.


2020. máj. 17. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Valahol a kettő között. Nem szeretem a mű, feltűnő dolgokat. De tetszik, ha az alkalomhoz passzol, egy csinos megjelenés, magas sarkúval, normális sminkkel.
2020. máj. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Hát, valahol a kettő között én is. Alapból a természetesebbet mondanám, de a kék hajért nagyon oda vagyok 😅
2020. máj. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

A szolid természetes. Az, hogy van benne egy kis lazaság vagy vagányság, attól még szolid és természetes marad. A smink és a kirívó természet nem fog még.


Egy pasi

2020. máj. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

A természetes lányt szeretni tudnám, a kihívóbbat pedig csak kívánnám.


Nehéz kérdés de ha végleges megoldásban gondolkodunk akkor inkább a természetes, szolid a nyerő.

2020. júl. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

helló.

Nálam a műköröm, műszempilla kizárva. A sminket szeretem, de inkább a szolidabbat, különösen hétköznapokon. Nyilván, ha elmegyünk egy buliba, akkor lehet egy kicsit erősebb, de semmiképpen sem vakolatszerű.


Öltözködés:

Én az igényes, nőies öltözködést szeretem, és annak ellenére, hogy az a sztereotípia, hogy a pasikat nem érdekli, hogy hogy öltözik egy lány, én mindig észreveszem, hogy ki mit visel, és meg is van a véleményem róla. Legfontosabb, hogy alkalomhoz illő legyen, azaz pl. ne menjen valaki munkahelyre k...ának öltözve, stb.


Alap, hogy inkább legyen kevés, de jó minőségű ruhája, az ilyen fast fashion dolgoktól rosszul vagyok.


Plusz nagyon sok lány ilyen teljesen tucat cuccot hord, pl tök nevetséges, hogy az utóbbi időben alig látni nem szakadt szűk farmert fiatal lányokon. Ilyen helyzetben kifejezetten felemelő, hogyha valaki pl lazább szabású nadrágot vagy éppen egy szoknyát vesz fel, máris sokkal egyénibb, mintha a kb egyenruhaszerű szakad tapadós farmernacit vagy esetleg a műbőrhatású szintetikus szűk gatyát viselné.

2020. júl. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
1.
2020. júl. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Egyértelműen a természetes külsejű lány mellett tenném le a voksom.

Sajnos a sminket olyan sokan viszik túlzásba, hogy engem inkább elriaszt egy lánytól, ha sminkel...

2020. okt. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
A természetes :::)))
2020. dec. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Inkább a természetes. Egyébként nekem jobban bejönnek a visszafogottabb lányok.
2020. dec. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom fiúk, anno hol voltatok az életemből? Én meg azért nem kellettem senkinek mert természetes vagyok és nem lehetett velem felvágni a haverok előtt, mert mindegyiknek műszempillás, hidrogén szőke, agyon szolizott csaj kellett. Hányszor megkaptam, hogy én inkább szülőknek bemutatni, később pedig feleségnek vagyok való, ők pedig nem erre vágytak...
2021. okt. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!