Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Még mehet kösztük a kapcsolat?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mehet kösztük a kapcsolat? Medig meg tartana?

Figyelt kérdés

A pasi 4 eve kapcsolatba van ...

(Az azeloti kapcsolatbol is ugy lepet ki hogy megcsalta az azeliti baranojet es ako ma maradot a csajal akivel a masikat megcsalta)


Elkezdet beszelni velem oszinte nem vetem elobszor szamba de asztan csak elkesztunk beszelgetni..


Elkezdet panaszkodi es sajnaltatni magat anelkul hogy en kerdesztem volna hogy:

-a baratnoje megcsalta

-unja vele, nem veszi szamba, nem szerete nala alugyon, nem jo a sex vele.. es stb..


En meg halgatam de nem vetem nagyon szamba,meg atam tanacsot ide oda es anyi..


Es vegul elkesztunk jarni ( de persze o aszt monta hogy szakitot a baratnojevel) es eszt mutata is :

-kivete a csajt kapcsolatbol a Facebook on

-a nenyevel is talalkosztunk es monta neki hogy velem akar leni..

-egyfoitaba beszeltunk telefonon irtunk egymasnak es talalkosztunk akar miko tutunk ..


Vagy ra 3 honapra egybol megvaltozot es aszt monta hogy szakit velem me hianyzik a volt baratnoje neki .. es visza megy hoza...


Azutan meg beszelgetunk ece ece nagyon ritkaban 3 honapig..


Es ece elkezdi hogy anyira banya hogy elhagyot me sokal joban ereszte magat velem me nagyon rendes voktam es figyeltem ra es megertetem stb..

Es monta hogy jarjon le a Karacsony es elhagya es hogy velem legyen.. (beszelt es irogatot nekem mikozben ott volt nala a baratnoje nala Karacsonykor).


Es mind meg beszelgetunk azutan es talalkozgatunk ece ece de o meg mindig vele volt es lata hogy en se nem akarok vele leni..


Nyaron elkesztem veszekedni vele es merges leni ra me eszrevtem hogy voltak dolgok amibe hazudot nekem.

Es szakitotunk...


Es mergembol kitetem egy kepet a Facebookra vele es oda volt irva a neve is ... 😏😂


Es ra 2 napra felhiv rege 7 orakor engem hogy veszekedet a baratnojevel es hogy kerte a baratnoje az en telefonszamom, mondom ad nyugotan, de ako igazan ideges es merges let, hogy mit mondok neki, mondom mibdent es az igazat es felmergelodot veszekedet letete.


Ere felmergelotem es irtam a baratnojenek elkultem minden amit montot rola nekem es irt nekem hogy velem akar leni Whatsapp, Messenger, uzenet ...mindent elkultem.


Es a baratnoje szegeny nem tudot apszolut semirol amit o irt rola hogy megcsalta meg ikyenek...

Szegeny kivolt akadva..


Sot a baratnoje monta hogy ep ott csalta meg meg egyszer..

(Es akor is a masik csaj irt ra)


A pasi mibdent meg igert neki csak ne hagya el...


Es let egy jo veszekedes kosztuk es nem beszelhetek aszem 1 hetet es a csaj megbocsajtot neki!



2020. okt. 9. 10:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Basszus, elolvastad, amit, idehánytál?

Gyakorlatilag alig van helyesen leírt szavad... kisegítőbe jársz? Vagy oda sem?

Ha meg kamunak szántad az erőltetetten pocsék helyesírást, annak nagyon gyenge.

2020. okt. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az írásod alapján nem vagy túl értelmes, amennyit sikerült megértenem az egészből, te voltál a harmadik a kapcsolatban mégis visszasírod ezt a férfit aki semmire se tart.

Inkább tanuljál pasizás helyett

2020. okt. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Brazil szappanopera Google fordítóval. 😀
2020. okt. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Utolsó, ekkora hibákat a fordító sem csinál!

A sztori már inkább hasonlít egy szappanoperára.

Életkor és értelmi szint szerintem max. 14 év, de ugye bizonyos népcsoportoknál ők már bőven ivarérettek.

2020. okt. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Fájdalmasan rossz a helyesírásod. És a történeted is. Valami fogyatékkal élő vagy? De mentségedre szolgáljon, hogy következetes vagy a hibák terén. Pl. a kösztünk még véletlenül sem köztünk stb.
2020. okt. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne bántsátok, okosteloról ír.. "ece ece" Majd kialakul, kérdezőcske.
2020. okt. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azta.😆😆 Kérlek, mondd hogy direkt írtad így trollkodásból.. 😂
2020. okt. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért hülyének lenni se lehet mindig áldás... :D
2020. okt. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Külföldi vagy?

Kisegítős vagy?

Troll kérdés?

Más nem nagyon jut eszembe erről.

2020. okt. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Há akò mon meg nyeki ho edig nem vót olan hó az ágyba rá gondútá mindig másra kölöt me olan sar a Sex vele. Ja és hagyon má téged békibe.
2020. okt. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!