Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi lehetett?

Figyelt kérdés

Ismerek már hosszú évek óta egy lányt. Többször próbáltam felé hajlani hogy komolyabban ismerkedjek vele, viszont ő csak barátként szeret, mindig azt mondta. Az óta is ismerkedett fiúkkal, elvileg volt barátja is. Nekem meg idővel lett barátnőm. Amikor ezt megtudta, akkor érdekes módon hirtelen szakított a barátjával és azóta sem találja a helyét a párkapcsolatok terén.

Ez szerintetek csak véletlen lehetett? Vagy valamit el akart érni azzal hogy összejött egy sráccal? Talán valójában bejöttem neki csak féltékennyé akart tenni?



2020. szept. 18. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
17%
jelenthet valamit, de nem biztos
2020. szept. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmit sem jelent
2020. szept. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát furcsa, de nem valószínű, hogy bármit is jelentene. Először kellett volna akkor lépnie, nem így utólag "jeleket adni". De szerintem engedd el.
2020. szept. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!