Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy ilyen barátságból még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen barátságból még lehet szerelem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom. Már régota ismerem. Sok mindent megbeszélünk egymással, tudom hogy bízik bennem. Szokott keresni a suliban, sokat beszélünk csinálunk programokat ketten. Haslnló a gondolkodásmódunk, beceneveket ad. Viszont ő még szerintem nincs túl az exén. Mindig elmondja hogy ennek a barátságnak örökké léteznie kell . Meg hogy nagyon szeret ( mint barát). De nekem nagyon olyan érzésem van hogy megismertem a jó embert rossz időben. Nem szeretne most kapcsolatot jóideig viszont én lehet nagyon jó úton haladok afelé hogy beleszeressek. Elmodani nem szeretném mert félek hogy elveszítem. Létezik olyan hogy később esetleg belém szeret? Ha folytatjuk ezt a bizalmas barátságot. Vagy ne is reménykedjek? Van itt aki hosszú barátságból épített tartós kapcsolatot?

2020. okt. 10. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
17 éves fiú vagyok. Nagyjából most velem is ez a történet játszódott le. A csaj a padtársam már egy éve, és eleinte nem nagyon beszélgettünk, majd egyre többet. (Én sejtettem, hogy ő többet érez, mint sima barátság) Aztán jött a karantén, és hirtelen ő lett az személy, akivel a legtöbbet beszéltem, messengeren és videohívásban is. Egyik napról a másikra egy furcsa érzés támadt bennem, rájöttem hogy megszerettem, és ezt abban a pillanatban közöltem vele, ez azért volt ilyen egyszerű mert már régóta elég mély baráti kapcsolatot ápoltunk, és tabu téma egyáltalán nem volt köztünk. Elérkezett a nyári szünet, ott eléggé megállt a kommunikácó köztünk, számomra nem jelentett nagy problémát ez, de ő eléggé szenvedett. Majd jött az iskola kezdés, mindent átbeszéltünk, rengteget tapiztuk, ölelgettük, simogattuk egymást, ez odáig fajult, hogy már máson se járt az eszem, csak rajta. OKtóber 3-án szombaton eljött hozzám és egy nagyon jó dolog történt, összejöttünk. Szóval, velem is ez történt, és hidd el, hogy ha sokat törődsz a fiúval, olyan ragaszkodó lesz hozzád, hogy feszítő vassal sem lehet levakarni rólad, szerintem már nagyon szeret téged, mint barát és mint MÁS... :)
2020. okt. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)!! Remélem így lesz és nem az hogy az agyára megyek :DD meglátjuk mi lesz,én reménykedem. De a ti storytok nagyon aranyos,legyetek együtt jó sokáig :))
2020. okt. 10. 12:56
 3/9 A kérdező kommentje:
teljesen szerelmes az exébe
2020. okt. 10. 14:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, akkor van szerencséd, hogy ha az exe már egyáltalán nem érdeklődik a fiú iránt. Éreztesda fiúval, hogy ott vagy mellette, és hogy te vagy a támasza, hidd el be fog válni. Érezd, hogy mikor legyél rámenős és mikor ne. :)
2020. okt. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazad lehet. Mindenképp így fogok cselekedni. Csak picit nehéz így hogy még ennyire szereti fél évvel a szakítás után is
2020. okt. 10. 15:34
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"teljesen szerelmes az exébe"

Frászt! A kamaszkor egyik sajátja a világfájdalom. Ha nincs rá ok, csinál magának a delikvens. Ez a fajta ragaszkodás pont beleillik egy pubertás lelkivilágába. Ám attól ez még nem szerelem.

Szóval nyugi! Sínen van az ügyetek.

2020. okt. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van. Csak mindig róla beszél és hogy mennyire hiányzik neki. Most ráadásul ugyan ott fog dolgozni ahol a lány is van...
2020. okt. 12. 18:43
 8/9 A kérdező kommentje:
Voltunk együtt egy programon ahol mindenki azt hitte van köztünk valami mert ölelgetett meg egyszer adott puszit a fejemre. Aztán hazafelé beszéltem vele és azt mondta hogy ez részéről nagyon barátság meg hogy gyakorlatilag a legjobb barátja vagyok. Hagynom kéne...
2020. okt. 17. 09:32
 9/9 anonim válasza:
Összejöttünk :))
2021. szept. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!