Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátságból szerelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Almaxd kérdése:

Barátságból szerelem?

Figyelt kérdés

Nos...

Hol is kezdjem....



Szeptemberben egy új lány jött az osztályba, hívjuk mondjuk Annának. Akkor már ismerte a legjobb barátomat mert már nyár végén leveleztek.

Tényleg nagyon kedves lány volt, nagyon szerettem... De csak mint barátot. Már egy-két nap után nagyon nyitott volt, ökölpacsival köszöntünk egymásnak és jókat nevetgéltünk...


Telt - múlt az idő és úgy október közepén már azt vettem észre hogy már mindennapos hogy köszönésképpen megöleltük egymást... De nem ezzel volt a baj, hanem hogy valamit elkezdtem érezni iránta de akkor még nem annyira foglalkoztam az érzéssel.

Anna elég sokszor megsimogatta a vállamat meg indokolatlanul hozzámért és hasonlók

Ezt utána én is elkezdtem vele csinálni és úgy tünt annyira nem zavarja..


A haverom elhívott szilveszteri buliba magukhoz és nyilván meghívta az Annát is.


Amikor egy kicsit leült a buli úgy ültünk a kanapén hogy a lábát rárakta az enyémre és 20 - 25 percig így voltunk


Egyszer csak véletlenszerűen elkapta a kezemet és elkezdett velem táncolni, másodazorra én kértem fel és nyílván semmi kifogása nem volt.

A találkozó végén már puszival köszöntünk el egymástól és itt történt valami..



Az eggyik legjobb barátom iránt elkezdtem érezni valamit


Azóta eltelt több nap és nem bírom kiverni őt a fejemből


Annával azóta nem találkoztam de hétfőn fogok suli miatt..


Csak úgy cikáznak a gondolataim és egyszer azt gondolom hogy biztos ő is ezt érzi, 5 perc múlva már semmi esélyt nem lárok arra higy több lennék neki mint barát


Félek elmondani mert akkor barátként is elveszthetem


Szerimtetek van rá esély hogy ő is érez valamit?


Vagy mit kéne tennem?


Van más is hasonló helyzetben?



2020. jan. 3. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelműen olyan jelzéseket ad amiből kivehető h tetszel neki. Mond el neki mit érzel .17/L
2020. jan. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen tetszel a csajnak. De menj fejjel a falnak. A kérdés az, hogy komolyan akarjátok, vagy nem. Ha egyikőtök sem akar komoly kapcsolatot, akkor teljesen mindegy, úgysem fog sokáig tartani. Viszont ha te komoly részedről komoly, akkor várd meg amíg meglátod hogy ő mit akar.
2020. jan. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Viszont ha a te részedről komoly***
2020. jan. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tetszel annának én már rég megnéztem vna mit tud :P most anna a legjobb baratod vagy egy masik lány vagy fiu és átmentél melegbe?
2020. jan. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
XDD Anna most perpillanat a legjobb lány barátom, a többiek fiúk...
2020. jan. 6. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!