Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ebből a barátságból lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből a barátságból lehet szerelem?

Figyelt kérdés
Több mint fél éve, hogy ráírtam facebookon a lányra, akivel azóta is tart a barátságunk. Már az elejétől fogva nagyon jól elbeszélgetünk. Igazából sok közös témánk van, jól megértjük a másikat, és mindent megosztunk egymással. Ez fontos, mivel sok más fiú is ráír, és egyikkel sem tud olyan jól elbeszélgetni mint velem. Felszoktuk egymást hívni, találkozni is szoktunk... Pár hónapja el is mondtam neki hogy érzek iránta, viszont a nagy korkülönbség és az abból eredő felfogásbeli különbség miatt úgy érezte, hogy lehet nem fog működni. És ezt nem is erőltettem inkább mivel én is hasonlóképp gondolkodtam. Hisz a lány még most is csak 17 éves (nagyon érett a korát leszámítva) , én pedig 25. Tehát barátok maradtunk. Viszont én azóta is többet érzek iránta, és ő is szerintem. Csak nem tudom most mit tegyek, hogy esetleg továbbtudnánk-e lépni. Szerintetek?
2020. márc. 20. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahogy ő is érik, egyre nagyobb az esélye.
2020. márc. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Stark2000 ***** válasza:
73%

Ha ennyire oda és vissza vagy érte, egyszer megpróbálhatod még bizonyítani neki az érzéseidet. Bár így, hogy már egyszer elmondtad neki, próbálkozhatnál mással is, mint csak szavakkal. Ha bizonyítasz neki, talán félre teszi a korkülönbséget. Ellenben lehet, hogy ezután nem lesztek már túlzottan jóban, ha balul sül el. Mérlegeld, hogy neked a barátságotok fontosabb, vagy az érzéseid. Hosszútávon ha nem tudsz szabadulni az érzéseidtől, az nem megoldás, hangsúlyozom.


Sok sikert! :)

2020. márc. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Nem lol
2020. márc. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Kuki
2020. márc. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Randzni kellet volna nem barátkozni.
2020. márc. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
41%
Az a baj, hogy ha már egy jó ideje barátságban vagytok, nehéz dolgod lesz. A barátságból nem lesz szerelem. Olyan létezik, hogy a barátságon kívül a szerelem is megjelenik két ember között. De eddigi tapasztalataim alapján, ha egy nő valakit belerak a BARÁTSÁG feliratú zsákjába, nemigen engedi ki onnan.
2020. ápr. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!