Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális hogy ezen gondolkozom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ezen gondolkozom?

Figyelt kérdés

Van barátom és egész jól megvagyunk. De néha azon kapom magam hogy elgondolkozok milyen lehet lánnyal csókolózni.

Ezt neki is elmondtam és igazából nem haragudott vagy nevetett ki. Csak mondta hogy érdekes:D


Teljesen hetero vagyok.

L



2020. okt. 11. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Gondolkodni valamin és csinálni nem ugyanaz.

Egyébként gondolom a barátod kicsit ledöbbent, hogy mi a fa**, szívesen láttam volna az arcát. :'D

2020. okt. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Macnab válasza:
69%
Mert bi hajlamod van,érdekel,nem kapsz meg mindent a kapcsolatodban,igy vágysz a finom kényeztetésre.
2020. okt. 12. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Szintén teljesen hetero lány vagyok és csókolóztam már egy-két barátnőmmel, hidd el, teljesen ugyanolyan mint pasival.

Ha esetleg a jövőben majd szakítotok a barátoddal kipróbálhatod, de mivel vele is jól megvagy szerintem ne stresszelj ezen.

2020. okt. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Ha az én párom lennél, hagynám hogy kipróbáld a dolgot valamelyik barátnőddel. Legalább ki lenne elégítve a kíváncsiságod. :)
2020. okt. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kombika ***** válasza:
42%
A világban most "divat" melegnek lenni. Filmek, sorozatok, tv, újságok mindenhol azt látod, hogy nők egymással csókolóznak. Ezért benned is feléledt a kíváncsiság. Ha annyira akarod próbáld ki. Az első pillanatban ki fog derülni, hogy kell-e ez neked vagy nem. A barátod nem fogja zokon venni, ebben biztos vagyok.
2020. okt. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondom, hogy ezt beszéld meg Dúró Dórával!
2020. okt. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!