Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek fog még keresni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fog még keresni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most lett vége egy kapcsolatomnak, ami 4 hónapig tartott, a srác az elején nagyon szerelmes volt belém, én nem, aztán szép lassan én is beleszerettem és összejöttünk.

Kb 2 hete tartott ez, hogy egyre több problémája lett (felmondott a munkahelyén, emiatt otthon piszkálták a szülők, de a szülők is veszekedtek állandóan) ezek tőlem függetlenül, minden problémáját rajtam vezette le, pedig mondtam neki ha van valami baj, és másban nem tudok neki segíteni csak abban hogy meghallgatom akkor azt teszem, ettől függetlenül rajtam vezette le, beszéltem hozzá nem figyelt mert ő mérges volt, vagy éppen egy szavas válaszokat adott, ez nekem rosszul esett aztán nekem is nyomottabb volt a kedvem, nem voltam elég türelmes vele (alapból nagyon lobbanékony vagyok) és tegnap este aztmondta, hogy a sok hisztim miatt kiszeretett már belőlem, nem vagyok neki közömbös, de nem érzi úgy, hogy tudnà ezt folytatni, mert szerinte én nem látom át a helyzetét magamat helyezem előtérbe, gyerekes vagyok.

Egyik barátom aztmondta, hogy nem tudja helyén kezelni az érzéseit, és sok szar hullott a nyakába és rajtam csattant az egész, de nem ad neki max 1 hónapot és vissza fog jönni hozzám.

Szerintetek igaza lehet?

A válaszokat előre is köszönöm!



2020. okt. 12. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondolom helyesnek, hogy a volt párod rajtad vezette le az otthoni feszültséget. Persze az a dolgod, hogy meghallgasd, de nem rajtad kellene csattannia az egésznek. Lehet meg fog még keresni, de én nem fogadnám vissza a helyedben. Nem te bántottad, nem miattad történtek vele ezek a dolgok, mégis te iszod meg a levét, mert téged bánt.
2020. okt. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyetértek #1-el, nincs is emellé mit mondani.
2020. okt. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem fogadj vissza, később is ugyanaz lesz
2020. okt. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocs, de kicsit egyoldalúan hangzik a sztori, biztosan nem ok nélkül mondta ezeket, szóval fuss neki mégegyszer.
2020. okt. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonló helyzetben járunk a barátommal csak mi már régebb óta együtt vagyunk. A saját problémáit sokszor rajtam vezeti le, sokszor van szar kedve és akkor nyilván nekem is az lesz. Nem lehet vele se beszélgetni mert szinten egy szavas válaszokat ad ebből kifolyólag pont mint te én is hisztisebb leszek, mert ez így nem jó senkinek se és a végén mindig egy hatalmas nagy vita lesz belőle. Nálunk annyi van másképp, hogy hiába mondjuk ki hogy vége addig beszélünk még utána ameddig ki nem békülünk. Én pl keresném a helyedben ha szereted. Nem azt mondom, hogy fuss utána. Azt nem éri meg egy fiúért se. De egyszer még megpróbálhatnál beszélni vele erről. Egy picit változtatni kene neki is és neked is. Hidd el meg lehet valahogy ezt oldani de rengeteg ido kell hozza. Ezt azért tudom mert tényleg annyira magunkra ismertem abból amit írtál. Nekünk sem tökéletes még mindig, nyilván akadnak összezörrenések emiatt, de amióta mindketten jobban figyelünk sokkal jobb a helyzet. Figyelj ha szeretitek egymást akkor nem kene ilyenen elcsúsznia a dolgoknak.
2020. okt. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én kiváncsi volnék az érme másik oldalára is. Mert nagy gond lehet az Ö számára is a munkahely elveszitése, és ha a szülei még tesznek rá egy lapáttal, marad még egy esélye, levezetni a feszültséget, de (gondolom) Te is begerjedsz, hisztizel. És ebben hangulatban a helyzet csak romlik. Bizonyára azzal a szándékkal megy el hozzád, hogy kipanaszolja magát, reméli, lesz egy két jo szavad hozzá. De feldúlt lelki állapota miatt nem tudja a megfelelő hangnemben, és a megfelelő szavakkal előadni mondanivalóját, és Te úgy értelmezed, hogy Téged hibáztat.

Beszéljétek meg, hogy csak akkor menjen hozzád, ha nincs feldúlt állapotban, és ha a beszélgetés bármelyiketek részéről ingerülté válik,

azonnal abba kell hagyni. Nem könnyű ezt betartani, de ha szereted, akkor

egy probát megér.

2020. okt. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!