Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tini lányok, teljesítenétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok, teljesítenétek ezt a vágyát a párotoknak?

Figyelt kérdés
Van egy különös vágyam, amit még nem mertem eddig kipróbálni és nem tudom, mit szólna hozzá egy lány, ha majd lesz párom. Szóval, teljesen oda vagyok a szép hajért, izgalomba hoz. Ez így alakult ki nálam. Annyira felizgat egy lány szép haja, mint a mellei. Szinte a mániám lett a haj. Szeretném fésülni a hajukat, plusz olyanokat kipróbálni még párkapcsolatban, előjátéknál, hogy a párom szép haját szagolgassam és nyalogassam, aztán gyengéden megmossam. Ha ilyen vágyai lennének a párodnak, megengednétek neki, hogy kipróbálja vagy akár többször is? Mit gondoltok erről?

2020. okt. 20. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem semmi rossz nincs ebben max nem hétköznapi szóval miért ne alapon engedném
2020. okt. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért a nyalogatás az nem hiszem hogy tetszene. De a többi még elmegy.
2020. okt. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom, ha fésülik a hajam. Megnyugtató. Ha meg is mossa, az meg pláne, mivel hosszú és a hajmosással általában szenvedni szoktam. Szóval nekem semmi bajom nem lenne vele.
2020. okt. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A fésülés, mosás tetszene, a nyalogatás nem.
2020. okt. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én így vagyok a férfi hajakkal, viszont csak ha szeretem az adott embert. Miért lenne ez olyan nagy dolog ez? Valami frappánsabbat kérek.
2020. okt. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok ember haj fétises, itt az oldalon is lehet velük találkozni. Nem kell aggódnod, biztos találsz majd valakit, aki engedi.
2020. okt. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig jobban tetszik, mint a láb fétis.
2020. okt. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki ez tetszik, akkor miért ne. Szeretem ha fésülik, mossák a hajam
2020. okt. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna a nyalogatást kivéve
2020. okt. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A nyalogatást szerintem nem gondoltad át. Hányingered lesz a hajtól a szádban.
2020. okt. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!