Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Érdemes belevágni egy párkapcs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes belevágni egy párkapcsolatba úgy,hogy nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Elég régóta nem találom a helyemet és úgy érzem,hogy a környezetem kívülállóként kezel engem. Már vagy egy fél éve távolodtam el az egyetlen barátnőmtől így teljesen elizoláltam magamat a társadalamtól,de most talán esélyem lehet öszejönni valakivel,aki tisztel,csak félek,hogyha esetlegesen konfliktusba keverednénk én azt nem tudnám megbeszélni senkivel és egyedül kéne megbirkóznom ezzel.

17/L



2020. okt. 23. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Érdemes.
2020. okt. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Persze, hogy érdemes! Így már nem lennél egyedül, plusz ki tudja, lehet, hogy rajta keresztül megismernél más embereket is, lennének barátaid...
2020. okt. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
Minek lennének barátaid a pasizáshoz??? Ők cumizzák le?
2020. okt. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Persze, hogy érdemes.

Ha lesz barátod, akkor ne legyél otthon ülő típus.

2020. okt. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Persze hogy érdemes!

És én felajánlom, hogy velem mindent megbeszélhetsz! 😊

2020. okt. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Menj bele nyugodtan, mert ő lehet majd egyben a legjobb barátod is. Attól ne félj, hogy nem tudod kivel megbeszélni, mert az az igazi mikor te magad egyedül oldod meg a konfliktust plusz ki tudod ítni magadból vagy hangosan megbeszélni magaddal hogy mi történt. Ha nem nyitsz e felé akkor be fogsz savanyodni élj szeress!:)
2020. okt. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
7%
Lányként igen, a fiúkat elhajtják ha nincs nagy baráti társaságuk. De utóbbi rád nem vonatkozik.
2020. okt. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
Nálunk ez fordítva van, jó vannak haverjaim, de velük nem ülnék le megbeszélni a párkapcsolati problémáimat (sőt szerintem senkivel se). Sosem volt probléma ebből, barátnőmnek is csak 1-2 közelebbi barátja van. Nálunk a konfliktusokat egymással beszéljük meg és nagyrészt mindig jól jövünk ki ezáltal. És mint elöttem is írta a 6os hozzászóló az a legjobb ha a szerelmed a legjobb barátod is egyben.
2020. okt. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
42%
Miért ne lenne érdemes. :) Ha pedig beszélgetni szeretnél valakivel, akkor írj nyugodtan.
2020. okt. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!