Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem merek belevágni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merek belevágni egy komolyabb kapcsolatba?

Figyelt kérdés

17/f vagyok, sosem volt még komolyabb barátnőm, viszont szeretnék már egy jó ideje.

Az lenne a gondom, hogy ha valakivel esetlegesen komolyabbra fordulna a dolog, megfutamodok (nem is tudatosan, erre úgy jöttem rá).

Olyanokat mondok, hogy pl suli mellett nehezen lenne megoldható, főleg most érettségiknél, én meg nem szeretném elhanyagolni sem a páromat, sem a kapcsolatot. Ebben tényleg nagy igazság van, viszont azt is érzem utána, hogy meg lehetne próbálni és bűntudatom lesz, azt érzem ez csak egy kifogás.


Csajozni ritkán szoktam, még szórakozó helyeken sem, alapból nagyon nehezen találok lányt, akivel eltudnék képzelni valamit is.


Az is lehet, hogy nem vagyok szerelmes igazából. Nem tudom mit kéne éreznem, alapból pedig az önbizalmammal gondok vannak. Néha nagyon nagy, jó, néha pedig semmi magabiztosságom sincs.

Attól félek mindig, hogy nem leszek elég jó, hogy az ex barátja jobb volt nálam.


A válaszokat előre is köszönöm, a fogalmazásért pedig elnézést, ha kicsit kusza!



2019. ápr. 28. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Önbizalom hiány és megfelelési kényszer. Úgy tudsz ezen változtatni, hogy növeled az önbizalmad, ismerkedsz, de nem vágysz egyből komoly kapcsolatra. Tehát, csak lépésről lépésre haladsz vele, nem úgy, hogy kapásból komolynak akarod. Attól, hogy barátnőd lesz, még nem biztos, hogy komoly kapcsolatról beszélünk. Ahhoz meg kell szeretned valakit, ami kialakul, nem azonnal érzed. Adj időt magadnak és a leendő kapcsolatodnak, az érzelmek és a komoly kapcsolatra való felkészülés, megérés lehetőségének.
2019. ápr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 SIDLER22 ***** válasza:

Én is hasonlóan vagyok ezzel. Én inkább a reményemet vesztettem el. Körülbelül a lányok 25%-a az aki tetszik. Ebből a 25-ből 5% az akinek a stílusa is hasonló mint az enyém. Ezekre néha ha visszajön a reményem ráírok, majd kis beszélgetés után elmondom neki, hogy amúgy tetszik nekem és van-e kedve egyszer találkozni. Erre benyögi, hogy van pasija (ami vagy igaz vagy nem) és vége az egésznek. Mostmár úgy vagyok vele, hogy hagyom a francba az egészet. Úgyse lesz senkim. Meg ezt még fiatal koromban kellett volna csinálnom (csináltam is és meg is bántam. Az osztályba az volt a fő téma, hogy ez a nyomorék gyerek már megint próbál csajozni.). Mostmár túl késő ehhez az egészhez. Mostmár nem tudok azon gondolkodni hosszasan, hogy mit csináljunk. Csak a telefon meg a pénz meg a sok f@sság.


De ennyit magamról :D


Remélem neked nem ilyen rosz tapasztalatok miatt alakult ki ez. Lehet, hogy annyira nem szereted az újdonságokat. Ezért mindenkit eltaszítasz magadtól aki esetleg esélyes rá, hogy megváltoztassa a véleményed.

2019. ápr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 SIDLER22 ***** válasza:
Ja és 19 éves vagyok.
2019. ápr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1 Hát volt egy lány, akivel nagyon jó barátok vagyunk/voltunk, és valamivel több is volt mint sima barátság, csak ő mondta hogy többet szeretne, ez így neki nem jó. Én meg kihátráltam és igazából még most sem tudom eldönteni hogy jót tettem.. ilyenkor az van bennem, hogy nem is szerethetem annyira, így meg nem jönnék vele össze, mert olyan mintha kihasználnám.


#2 Amit magadról írtál nagyon sajnálom, de szerintem sosem szabad feladni. Lehet higy 20 lányból 19-el így jártál, a huszadikhiz meg már nincs erőd.. pedig kitudja, lehet

2019. ápr. 28. 16:17
 5/5 A kérdező kommentje:

#1 Hát volt egy lány, akivel nagyon jó barátok vagyunk/voltunk, és valamivel több is volt mint sima barátság, csak ő mondta hogy többet szeretne, ez így neki nem jó. Én meg kihátráltam és igazából még most sem tudom eldönteni hogy jót tettem.. ilyenkor az van bennem, hogy nem is szerethetem annyira, így meg nem jönnék vele össze, mert olyan mintha kihasználnám.


#2 Amit magadról írtál nagyon sajnálom, de szerintem sosem szabad feladni. Lehet hogy 20 lányból 19-el így jártál, a huszadikhoz meg már nincs kedved.. pedig kitudja, akar ő is lehet az igazi! :D

Amit meg rólam, nem hiszem hogy ilyesmi baj lenne, az újtól meg nem mondanám higy félek. Inkább a félelemnél csak az játszik hogy nem lennék elég jó.

2019. ápr. 28. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!