Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Melyik ország lányai tetszenek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik ország lányai tetszenek a legjobban?

Figyelt kérdés

Sokan azt mondják, hogy a Thai lányok a legszebbek a földön. Bár ott nem tudom azok lányok e! De emellé még oda sorolják a Szlovén, Orosz, Portugál, Chilei, Osztrák, Lengyel, Szerb, Olasz, Kannadai, Izland meg amúgy a Kínaiak, Japánok, Argentinok is szépek szerintem. USA-ban is találni szépeket.


De elvileg az első említett 6-7 országban szebb nők vannak mint nálunk. Mert minket is emlegetnek, hogy elég szépek a lányaink. Valaki azt mondja, hogy a Magyar lányok a legszebbek.

Nos ez nem így van. Mert pl kelet mo-n ritkán látok olyan fullosat mint pl. Győr-Baranya-Veszprém megye kőrnyékén. De ha keletről beszélünk már Szolnok és Baja körűl is szebbeket látni. Mint pl keletebbre Eger,Debrecen, Miskolc kőrnyékén Budapesten sincs már kevés 10/10 csaj. De ott ugye sok ember lakik.


Győr-Pécs környékén pedig a népi keveredés miatt van elvileg több szebb lány, nő!



2020. okt. 24. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

én nem nagyon mozdulok távolkeleti lányokra, de ez az én ízlésem


szerintem minden országnak van elég szép lánya

2020. okt. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én sem akarok rájuk mozdulni csak kíváncsi vagyok. Jók én nekem a győri csajok is :D!
2020. okt. 24. 19:44
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nehéz választani, sok helyen vannak szépek is.


Orosz, svéd, vagy hasonló ami bejön

2020. okt. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Szerintem az oroszoknál van sok szép lány, de kinek mi
2020. okt. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Orosz, Török, és ezért lehet sokan meg fognak kövezni, de Németországban élek, általánosságban nem is a legszebbek, viszont akad 1-2 olyan, mint sehol máshol nem láttam még, egyébként barátnőm Miskolc körnékén született, és természetesen ő a legszebb ;)
2020. okt. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
KOLUMBIA!!!
2020. okt. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Sokaknak nagyon nem jönnek be, nekem viszont mégis az angol lányok tetszenek.
2020. okt. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Sok helyen jártam már és szerintem Magyarországon a legszebbek a lányok
2020. okt. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lány szemmel szerintem az orosz lányok nagyon szépek, a porcelánbaba fejük olyan angyalivá teszi őket
2020. okt. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Japán, Kína
2021. febr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!